bugün

son 3 haftada kalesinde toplam 16 gol görmüş olan bursaspor'un beşiktaş karşısında 1-0 lık mağlubiyetle ayrılacağı maçtır. Çünkü beşiktaş kanseri.
beşiktaş'ın puan kaybedeceği maç. evet.
Karaktersiz bursasporlu topçuların bir mucize gerçekleşmezse bjk karşısında rezilliklerine devam edecekleri maç. Utandırın bizleri lan amk çocukları!
Tanım : bjk nın ağır favori olduğu maç, bana bu yorumu yaptıran topçuların sülalesini sikiim.
Bursaspor'un istikrarlı gidişini devam ettirirse 7-0 yenileceği maç.
Ellerinde az çok top oynayabilen oyuncu Kaldıysa Fenerbahçe'ye satarlar yine transfer sezonunda.
3 haftada 16 gol yiyen takımı da yenemiyorsan şampiyon olma zaten.
Son 3 haftada 5 + 5 + 6 seklinde 16 gol yemiş olan Bursanin çok da zorlayayamacagi maç.
bursaspor 1-5 beşiktaş skoruyla sona erecek maçtır. bursa'dan bir cacık olmaz.
bir galatasaray'lı olarak görüşüm hamza hocanın sezona hazırladığı ve şu an durumunun ortada olduğu bursa'nın hiç şansının olmadığı maçtır diye düşünüyorum.
bu maç bana kalırsa çok tehlikeli bir maç. Bursa ile beşiktaş'ın arası malum iyi değil. Bursa düşme tehlikesi içerisine de düşüyor.

heee bursa kazanamaz ama beraberlik koparabilir.

bence tehlikeli bir maç. tinerciler şerefli ikinciliğe düşebilirler bu maçta.

fakat bu maç neden pazartesi bilen söylesin. pazartesi maç mı olur amk!
beşiktaş'ım 3-1 koyar geçer.
Stadyum full çekecek ve bursaspor oyuncuları ve yönetimi şunu çok iyi biliyor. Bu maçta beşiktaş a vurulacak bir darbe taraftarı az olsa dahi teskin edecek. Bursaspor oyuncuları bu sezonun en iyi topunu oynayabilir bu maç.

Ancak asıl iş taraftarın eğer maçtan önce kendi takımlarını baskı altına alırlarsa rakibin değil bursasporluların dizleri titrer. iki takım içinde zor maç ama beşiktaş için çok daha zor maç.

Bursasporlu oyuncu olsaydım bu maçın deplasmanda olmasını isterdim.
bitik bursaspor karşısında beşiktaş ın normalde rahat alması gereken karşılaşma. ama bir taraftan başakşehir maçı muhtemel kazanacak 1. sırada olacak. onun stresi. bir taraftan bursanın her hafta 4-5-6 yeyip şamaroğluna dönmekten bıkması belli de olmaz yani. bursa bala göte bir gol bulur beşiktaş mallık yapıp gol kaçırır.
bursanın yatacağı maç. istatistikler de öyle diyor.
Beşiktaş ın normalde tarihi fark atması gereken maç ama şampiyonluğu kaybedeceği maç olacak gibi bir his var içimde.
Hükmen 3-0 Beşiktaş galibiyeti gelecektir. Bursa sahaya 13 kişi çıksın yine yenemez Beşiktaş'ı. Hoca yedek kulübesinden maça adam sokamıyor, girmek istemiyormuş beyefendiler. Bu şartlar altında Beşiktaş galibiyeti kaçınılmaz, e malum deplasman taraftarı da alınacak. 3. Golden sonra zaten bursa karışır. Umarım kimsenin başına bir şey gelmez. Iddaada kupona bile koymayın yani.
en az 2 farkla bitecek maç. talisca olsaydı ya da tolgay sağlıklı olsa 4 fark derdim.

bursaspor nereden nereye ilk 16 haftada 27 puan toplayan takım sonraki 14 haftada 8 puan topladı. ligde 4. sıradaydı şimdi ise küme düşme ihtimalleri bile var.
bursaspor b*şiktaş'a esaslı bir boru döşeyecektir ve tinercilerin şampiyonluk umutlarını sikecektir.
bursaspor'un son 3 maçta 16 gol yediğine aldanmamamız lazım. bize karşı başka motivasyon ile oynayacaklar. otobüs çekip kontra zorlayacaklar. o yüzden beşiktaş için kale önündeki kritik verkaçlar ve uzaktan şutlar mühim. dualarımız beşiktaş ile.
Bursaspor iyi oynarsa 2,kötü oynarsa 5 farkla yenileceği karşılaşma.
Beşiktaş şampiyon olmak istiyorsa kazanacak hem de rahat rahat.

kazanamıyorSa da şampiyon olmasın. üzülmeye de hacet yok.
Beşiktaşı şampiyonluktan edecek maç değildir. Bursaya bizim kötü Galatasaray bile 5 attı. Zorlarsa kasımpaşa zorlar ki bence başakşehirin Trabzon maçı daha zor. Beşiktaşınsa zorlu bir fikstürü yok.
Bursaspor yenilirse küme düşer.
beşiktaşın en az 3 atacağı maç. bursaspor sezonu kapattı.
Bursaspor un kaybetse de sezon sonunda küme düşmeyeceği maç. Alttaki antep ve rize bu kadar beceriksizken bursa her türlü ligde kalır.
Akıl sağlığı yerinde olan bir bursaspor taraftarı olarak beşiktaş ın maçın favorisi olduğunu söylemek zorundayım.

Lakin;
3 maçta 16 gol yemiş bir bursaspor ve şampiyonluk yarışında basakşehir ile mucadele eden iki ekip var ortada. Bursaspor oyuncuları taraftar tarafından fazlasıyla önemsenen bu maçta kendini affettirmek isteyecektir.

Hatırlarsanız özellikle kupa maçlarında büyük bütçeli favori takımlar alt liglerden gelen takımlara karşı sürpriz bir şekilde puan kaybeder. Bunun sebebi favori ekibin kazanabileceğine inanıp rehavet sahibi olması diger takimin ise rahat mucadele etmesi.

Bu mücadele de bu tatta oynanacak. Bana sorarsanız beşiktaş ın şampiyonluk yolundaki en kritik maçı bu maç. 3 maçta 16 gol yemiş ligi kime çizgisinin üstün de bitirecek bursaspor beşiktaş ı sampiyonluk tan edebilir.