1. 1.
  türk'ün türk'ten başka dostu olmadığını gösteren bir durum.
  7 ... habseligkeiten
 2. 2.
  azerbaycan bayrağı bizim bayrağımızdır. ayrımız gayrımız yok, bizim acımız onların da acısıdır. gayet normal, adamlar kandaşlarının yasını tutuyorlar, yarıya indirmeyip ne yapsınlar?
  7 ... protest sanayici
 3. 3.
  gayet normal olan bir durumdur. azeri kardeşlerimiz yanımızda olduklarını göstermiştir. araplar gibi ikiyüzlü değillerdir.
  5 ... keratakonus
 4. 4.
  önce turan dememizin sebebidir. araplardan taziye mesajı gelmiştir (kuveyt, katar, bahreyn) (şu anda) ancak bu kadar içten bir mesaj görmedim gören olursa uyarmasını rica ediyorum. tek millet olmamızın da delilidir. bu arada pakistan'ın yas ilan ettiğini de bu başlık altında paylaşmaktan gurur duyuyorum.

  ancak başka bir konudan da bahsetmek isterim; türk milliyetçiliğinden arap düşmanlığı çıkarıp durmamız neye işaret eder. çözemedim. bazı başlıklarda bu türden yorumları gördükçe kahroluyorum. araplar din kardeşimizdir. yapmayın etmeyin. eğer biz birbirimize bu şekilde kötü niyet beslersek islam dünyası'nın uzun süre daha sömürüleceği açıktır.

  edit: anadoluda biz yıllarca köpeklere "arap" ismini takarken, araplar köpeklerine "türk" ismini koydular. bu gereksiz nefret ne bize ne de araplara yarar sağlamaz. özellikle türk milliyetçisi kardeşlerimin bu hususa dikkat ederek yorum yapmalarını rica ediyorum. biz böyle yaparsak, başkaları neler yapmaz.

  (bkz: türk islam ülküsü)
  1 -1 ... susmus
 5. 5.
  ( #23817385) dediklerinize tamamen katiliyorum ancak araplari sevmememin sebebi birinci dunya savasinda bizi resmen sirtimizdan bicaklamalaridir. baskasinin ne dusundugunu bilemem ancak ben tarihin bunun gibi ufak olaylarla beraber tekerrur edecegini her zaman soylemisimdir..
  ... bulmanickimi
 6. 6.
  Kardeş ülkesinden beklenen en güzel hareket.
  ... idamlikgenc