1. 168.
  sabah vakti 15 dakikalık uzun versiyonunu izledim. görüntü netti. zaten sonra hemen kaldırdılar videoyu. herif sanki gta karakteri gibi. arabaya biniyor girip çııkıyor sokakta can çekişen kadını öldürüyor, camide namaz kılan adamları tarıyor sonra camiye bir daha gelip taradığı adamları yine tarıyor. hiçbir şey olmamış gibi arabasına binip müzik dinlemeye devam ediyor felan resmen gta amk. işin ilginci bunları yaparken sokakta bir tane polis yok.
  11 -1 ... true
 2. 169.
  polis silahları ve aldığı eğitimi araştırmakla ugrasiyorken indirip okudugum manifestosunda seslendigi avrupadaki antifaşist, marksist, komunist gruplara ofke saciyor ve bunu yapiyorken gocmen dusmani genclerin önünü actigi gibi onlara cesaret de veriyor hepsinin otesinde beklenen misilleme de cabasi.

  iletisim icinde oldugum pmc birimlerinin ifadesine gore olay afganistanda bile ses getirmis kaldi ki siz avrupayi dusunun intikam mi dersiniz misilleme mi dersiniz bilemem ama avrupa unuttugu bombali saldirilar ile karsi karsiya.

  ama yinede olayin ustunden hemen gecmek elde degil, aldigi cqb egitimi, yari elit techizat...

  ^^çünki tufegin feneri şok modundaydi ayni noktayi defalarca gezip hareket aradi ve sogukkanliydi, öteceğini sanmam.
  11 -1 ... yazar cizer06
 3. 170.
  Videoyu izlemeye cidden gönlüm el vermedi.
  Ben merak ediyorum şimdi eline ne geçti? insanları savunmasız ve en masum anında bunu yapmak nedir? Sen adam mısın ya. Allah hepinizin belasını versın tez zamanda kökünüz kurusun. Gelde gösterelim sana Türk nedir nasıl alt edilir.
  Ataların yapamamış sen kimsin. Yeni zelanda nın da dediği gibi bu insanların özgürlükler ülkesi Yeni zelanda da değil dünyada yeri yok.
  Umarım en ağır cezayı alır senelerce yaptığının cezasını çekersin.
  Bu arada adam Çinlilere tapıyor. Boşuna çin düşmanlıgı yapmıyoruz en büyük düşman onlar ama hala Türkiye büyük çin politikasına en büyük desteği veren ülke olmak istiyormuş.(dışisleri bakanının böyle bir konuşması var araştırın) Yani ne diyelim ki. Ölen herkesin günahları affolur inşallah ve sen pislik senin için cehennemde sonsuza kadar sürecek bir azap var.
  6 -1 ... moongirl
 4. 171.
  merhum elçibey ne doğru söylemiş; "sen türk olduğunu unutabilirsin, ama düşmanın bunu asla unutmaz!"

  anlaşılan o ki bu or*spu çocuğu da unutmamış. silahlarının üzerinde bile osmanlı ve türkiye aleyhtarı emareler yazılı. sultan murat'ın katili, osmanlı için sonun başlangıcı olan 1683 viyana kuşatmasının tarihi vs. gibi... bu argümanlardan ilham aldığı çok bariz, çok belli.

  global eşkıyalardan hangisine hizmet ettin bilinmez ama gün ola ki gebermek için böğüre böğüre yalvar inşallah. piç kurusu!
  9 ... kaplumbaga mottosuu
 5. 172.
  Ortadoks rusları bile 2. Sınıf insan olarak gören batı için müslümansan, potansiyel teröristsin. Hiç kendinizi kandırmayın.
  5 -1 ... secretgirl
 6. 173.
  Batı yalayıcıları hoşlanmayacak ama kim demiş bilmem ama batıya düşman lazım diye bir tespit üretmiş.

  Batının dünkü düşmanı sscb.

  Yarınki düşmanı Çin.

  Şimdiki düşmanı islam, müslümanlar. Atayizler, laikçiler ister bunu görsün, isterse görmesin. Karşı taraf islamofobiyi kafaya koymuş. Sen istediğin kadar onları yala, onlar kendi senaryolarını yazmışlar.
  5 -1 ... tea man
 7. 174.
  işte cehennemin gerekli olduğunun resmi.
  Bu ve her türlü zalim yaratık için...
  8 ... insectoidzz
 8. 175.
  Şimdi batı medyasına bakıyorum da kimse terörist dememiş aşırıcı demışler ikiyüzlülük.

  insan önce insan olmayı bilse bunlar olmaz yok önce hristiyan olayım önce müslüman olayım önce arap olayım önce ingiliz olayım, önce insan olmayı isteseler öğrenseler bunlar olmaz.

  Ayrıca ırkı dili dini farketmeksizin ırkçıların tek vatanı kabristandır.

  Son olarak Sayın yazarlar dünyamıza faşist dolmuş vurun kardaşlar vurun.
  2 -1 ... sterka sor
 9. 176.
  bir faşist aryan ufak beyni ile yargı dağıtmak istemiş. ve masum 49 kişinin canını almış. 49 kişiyi rahmet ile anıyorum. yakınlarına da baş sağlığı diliyorum.

  deaş gibi radikal islam terör örgütlerine de saldırı yapmak için gün doğdu tabi. şimdi bir yerler karışmaz ise yerlerinde duramaz bunlar. zaten yaptıkları katliyamlar yetmiyor birde bu olayın intikamını almak istiyorlar.

  iş kan davasına kadar yürür söylemesi. deaş da kilisede katliyam yapar. bunu gören aryanlar bir cami daha basar. deaş bir kiliseye daha saldırır. falan. işler büyür de büyür.

  toplumu silahsız mücadele üzerine eğitmek yerine radikal propagandalar ile zehirleyen insanlar da evlerinde çekirdek patlamış mısır alıp olayları izler artık.

  49 kişi öldü orada. normal hayatlarında evi ailesi işi olan normal insanlar öldü. sırf iki gurubun radikal atışmaları yüzünden. bu olaydan eğer deaş intikam alır ise bu onları haklı yapmaz. çünkü geçmişinde en az bunun kadar çirkin katliyamlara imza atan bir örgütün böyle bir olayda intikam alma gibi bir hakkı da yoktur.

  iki radikal grup da kendi kafalarınca misilleme planları kuruyor. ortada tek kaybeden insanlık.

  çünkü bu iki grup yüzünden gerçek insanlar ölüyor ve ölmeye devam edecek böyle giderse.
  1 ... uzay muhtari
 10. 177.
  Bir iki durum paylaştık, sonra instagram'a geri döndük, geri döndük bir iki video izledik, gelip burada ağladık. Sonra unutacağız. Sonra mı? Sonra hayranı olduğumuz batı medeniyeti gelip bizi de böyle katledecek. Gerçi zaten zihinlerimiz katledilmiş. inancını, değerlerini, tarihini, geçmişini unutan bizler de böyle yok oluşa mahkumuz. Acı son.
  9 -1 ... dedi sayin yazar