1. 1.
    2 hafta sonra oynanması beklenen spor toto süper lig maçıdır. açıkçası bir sivaslı olarak ben mağlubiyete şimdiden hazırım umarım sivasspor yenilir o hafta. ama o haftadan önce ve o haftadan sonraki bütün maçları kazanması dileğiyle başarılar sivasspor.
    2 -3 ... sivasli bey
  2. 2.
    --spoiler--
    açıkçası bir sivaslı olarak ben mağlubiyete şimdiden hazırım umarım sivasspor yenilir o hafta
    --spoiler--

nickini fenerli bey yap kardeş. bari memleketini bu kadar rencide etme.
    15 mart'ta oynanacak fener-sivas maçıdır.
    3 -2 ... pillars of creation
  3. 3.
    her ne kadar sivaslı olsam da sivas için bile olsa fenerin puan kaybetmesini istemem. sivas'ın zaten başlıca hedefi ligde tutunmaktır gerisi lükse kaçar o yüzden fuzuli yere fenerin önünü kesmesinler. ben bu düşüncemin rencide olduğunu düşünmüyorum.
    1 -4 ... sivasli bey
  4. 4.
    yenmeyi istediğimiz maçtır inşallah yeneceğiz saldır şanlı kanarya.
    2 -2 ... saliokcu
  5. 5.
    konyaspor maçı: haksız kırmızı kart, 1-1 beraberlik. 12 ye 10 oyun. 11 kişi olsak feneri yenmiştik. net

rize maçı: bir kırmızı kart ve 84. dk da verilen saçma sapan bir penaltı. yine 12 ye 10 oyun. skor 3-2. 11 kişi olsa yine kaybetmezdi rize. net

bu maç da muhtemelen böyle olacak. fenerli şikeci göd hakemler sivas'a en az 1 kırmızı kart ve muhtemelen fener lehine bir penaltı kararı verecekler. hakemler feneri düşürmemek için elinden geleni ardına koymuyorlar.

şikeci göd fener. yaptıklarınızla futbolun içine ediyorsunuz. allah müstehakınızı versin. inşallah küme düşersiniz. hakkım haram olsun şikebahçeye hakembahçeye. net

edit: konyaspora yapılan gödlüklerin hakkını haram zıkkım ediyorum. ned. hiçbir takım bu kadar aşağılık olamaz. hakemle maç kazanan hatta onu bile yapamayan gödler.
    2 -3 ... kazangap
  6. 6.
    senin ne hakkın var ki fenere haram ediyosun ayrıca haram etsen kaç yazar. rizepor bugün voleybol oynadı sahada penaltıyı geçtim hakem oyunu bile durdurmadı hiçbir pozisyonda.
    1 -2 ... sivasli bey
  7. 7.
    Merak etmeyin kazanacak gibi olursanız zaten banko 1 kırmızı yersiniz. baktılar fener hala atamıyor hakem son çare 1 penaltı yapıştırır.
    2 -2 ... prikonch
  8. 8.
    yarın oynanacak olan merakla beklenen maçtır bu maç x/1 olur yazın bir kenara bekleyin.
    -1 ... sivasli bey
  9. 9.
    Fenerbahçemizin kazanacağı maç. Haftaya da ankaragücü'nü zor da olsa yenip, sonraki hafta da gs karşısında Kadıköy'de alacağımız kolay galibiyetle üst sıralara tırmanmış oluruz.
    17 -25 ... aslolan fenerbahce dir
  10. 10.
    fetocu orospu evlatlarının anasını sikeceğimiz maça gidebilmek için gitmeyeceğim maç. ceza alırız falan mazallah.

fenerbahçemizin 3 puanla ayrılacağı müsabaka olacaktır.
    16 -21 ... ozzy osbourne