1. 1.
  az önce gerçekleşmiş maalesef.

  --spoiler--
  Son dakika haberi... istanbul'da tramvay kazası yaşandı. Alınan bilgilere göre; istanbul'da Topçular istasyonunda tramvaylar çarpıştı. Bir tramvayın duraktaki başka bir tramvaya arkadan çarptı. ilk belirlemelere göre 1'i makinist ve 13 yolcu yaralandı. Topçular istasyonundaki kaza saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre istasyonda duran tramvaya arkadan gelen tramvay çarptı. Kazada arkadan çarpan tramvayın makinistiyle birlikte bazı yolcular yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Olay yerindeki inceleme sürüyor.
  --spoiler--

  makinistin de içinde bulunduğu 13 kişi yaralanmış. umarım ölüm haberi gelmez.

  http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/550454.aspx
  ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  Uyumustur arkadaki makinist daha otesi yok.
  1 ... crossovers
 3. 3.
  inanlılır gibi değil. her gün işe gitmek için bu hattı kullanıyorum normalde ne sabah ne akşam duraklarda çok yığılma olmaz lakin 3 gün öncesine kadar.

  sefer sırasında bir tramway-nasıl becerdiyse- raydan çıkmış ve bu arıza 3 (üç) günde giderilemedi, seferler tek hat üzerinden yapıldı bu nedenle duraklarda mahşeri kalabalıklar oluştu, makas geçişlerini sırayla kullanmaları gerektiği için durak aralarında tramwaylar yarım saate yakın beklemek zorunda kaldı o kalabalıkta aracın içinde insanlar telef oldu... tam bu arızayı giderdik diye duyuru yaptılar bir de bu çıktı.

  yani anlamak mümkün değil içerisinde sinyalizasyon sistemi bulunan ve dümdüz giden raylı bir aracı durakta duran aynı özelliklere sahip başka bir araca çarptırabilmek nasıl başarılabiliyor.
  2 ... flat head
 4. 4.
  Mahmut bi dursana bişi deniycem, şimdi ben arkadan yabıştırınca acaba tek tren oluyor muyuz?
  Oley
  ... hakan yavas