bugün

http://www.radikal.com.tr...1081872&CategoryID=77

madımak afişi nedeniyle başlayan olaydır. müslüman kardeşler yaktık yine yakarız demişler. neler dönmüş haberimiz yok.
unutmadan.

http://www.iha.com.tr/ist...esi-karisti-10381-735.vid

1.58 deki telsiz anonsu harika. olay yerinden ayrılın
(bkz: dindar gençlik iş başında)
biz şerefsizin ve bunu her fırsatta söylemekten çekinmeyiz demenin farklı türüdür.

(bkz: olay yerinden ayrılın)

ayrılın ki doya doya yine insanlık suçu işlesin müslüman abilerimiz!
adam yakmayı, insan öldürmeyi müslümanlık sanan bir çok şerefsiz, sütü bozuk adinin, bir arada görmemizi sağlayan olaylardır. ne kadar çok varmış lan.
sözlükte kimsenin sallamadığı olay. bjk macının gölgesinde kalmıştır.
yaktık yine yakarız allahuekber nidalarıyla çivili sopalarla sivas davasının zaman aşımına uğramasını protesto eden gençlere saldıran beyinsiz bir grubun sloganını okudunuz.
olay anında orada olan biri olarak söylüyorum ki, kafasından kanlar aka aka sınıflara sığınan insanlar vardı bugün. havada uçan sandalyeler, çivili sopalar, havada uçan sayısız boş şişe.
ve bu okula girmeniz için sadece o kampüsteki fakültelerde okumanız gerekiyor, yani girişi çıkış kontrollü, her sabah kimliğinizi güvenliğin burnuna sokarak giriyorsunuz, çantanız aranıyor gerektiğinde, sayısız sivil polis içeride, ve insanlar saldırıya uğrarken güvenlik sadecesakin olun diyor.
işte böyle bi ülke bu, başbakan okula gelince polis yüzünden sınıfımıza giremezken okulda kanlı sopalı olay çıkınca ortada ne polis var ne başka bir şey.
ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun diyen bir boşbakanın yetiştirmek istediği neslin icraatidir.
Akp ye oy veren vermeyen herkese soruyorum, gerçekten böyle düşünen bir gençlik mi istiyorsunuz?
Madimak'ta katledilenler goruslerimize karşı olabilir, hatta sana aptal bile diyebilir, bu onları diri diri yakmaya sebep olabilir mi allah askina? Ordakiler, herşeyi geçtim birer insandı. Allah hangi kuluna kafirlere bu dünyada cehennem atesini tattirmak için yetki vermiş¿ yaradilani severim yaratandan ötürü sözü hiç mi bişey ifade etmiyor size. Birini sırf insan olduğu için sevmek, birisini fikirlerinden öte, senin benim gibi bir insan olarak görmek bu kadar mi zor?
Madimak faillerini geçtim, bunu savunan insanları gördükçe yeminlen utanıyorum insanligimdan.

Peygamberden tek eksiği kendisine ayet indirilmemis olan hz. Ebu bekir nasıl dua edermis Bilirsiniz; "allahim, beni cehennemine koy ve vucudumu o kadar büyüt ki, benden başka hiçbir insan sigamasin içine."
Hümanizm, insan sevgisi bu dinin temellerinde varken, siz kim oluyorsunuz da allah'in yarattigini hakir goruyorsunuz.
bir kişinin "kuran'da yazılanlar benim akıl ve mantığıma sığmıyor" ifadesini, "kuran'a hakaret etti, kuran akılsız ve mantıksızdır" dedi diye yorumlayan, herkesin ya (dindar) müslüman olmasını ya da susması gerektiğini düşünen müslüman gençlik isimli grubun saldırısıdır.
her zamanki gibi yine solcuların karşısında olan grup saldırmıştır, (bkz: yersen)

zaten solculara saldıran herkes faşist, gereci ülkücüdür.

üniversite okuyan herkes bilir ki radikal sol gruplar diğer öğrencileri kışkırtmak için elinde geleni yapar.

kendileri 2 3 kişiyi yüzlerce kişi ile linç etse yine onlar haklıdır, faşistler saldırmıştır.

tasvip etmediğim olaydır ayrıca, madem döveceksiniz okulda dövmeyin.
itin köpekle kavgasıdır. Çakma müslümanların, çakma humanistlerle olan kavgasıdır. Çakma müslümanlara "hayırlı olsun"la cesaret veren AKP hükümeti olmakla beraber çakma humanistlere de cesaret veren aynı akp hükümetidir. Müslümanlık yobazlıkla, islamcı teröristlikle temsil edilirken hümanistlik de kürtçülükle, pkk terörüyle temsil edilmektedir. Nasıl ki çakma müslümanların içerisinde "yaktık yine yakarız" mantığı var ise çakma humanistlerin içerisinde de Türk askerine karşı yürütülen terörü haklı görenler vardır. hukukun hükümet tarafından işletilmediği bu ülkede de böyle hukuksuzlukların, şiddetin moda olması da malesef ki normaldir.
aydınlıkla karanlığın, ilericilikle gericiliğin, eşitlikle kulculuğun, özgürlükle yobazlığın kavgasıdır.
istanbul üniversitesi'nin solcu, devrimci geleneğinin itibarını üç beş gerici faşistin provokasyonuna kurban vermeyecek yiğit delikanlıların, akp türkiyesinden aldıkları güçle bitleri kanlanan mollalara günlerini gösterdikleri bir meydan okuyuştur.

başta türkiye komünist partisi'ne üye öğrenciler olmak üzere, öğrenci kolektifleri ve gençlik muhalefeti'nden öğrenciler dayanışmasıyla bu gerici provokasyon boşa çıkarıldı.
yarın 16 mart. faşizmin lanetle andığımız katliamlarından birinin yıldönümü. öğrenciler ve "eskimeyen" öğrenciler meydanda anmalarda olacaklar. ama bugünün öncesinde yine gördük ki, ülkemizde gericilik hala kan dökmeye, can almaya hazır ve üstelik her zaman olduğundan daha bir meşru hissediyor kendini.