1. 1.
  ulan nimet bu kitapsız, sokacak başka bir şey bulamadın mı?

  Kan donduran olay Hollanda'da yaşandı! 29 yaşındaki kimliği belirsiz adam, yoğun karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurdu. Zehirlenmeden şüphelenen doktorlar yaptıkları ilk tetkiklerin ardından korkunç gerçekle yüzleştiler. Adamın bağırsaklarında makatından soktuğu 15 haşlanmış yumurta bulunuyordu.

  Partneriyle birlikte 'chemsex' (uyuşturucu özelliği bulunan kimyasallarla yaşanan seks deneyimi) fantezisi yapmak için bir araya gelen genç adam bu kez kantarın topuzunu fazla kaçırdı.

  Zira cinsel temas sırasında fantezinin sınırlarını zorlayan adam makatından 15 haşlanmış yumurta soktu.

  Çarpıntı, karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan adam 'yumurtaları haşladıktan sonra soyduk ve teker teker içeri ittirdik' dedi

  Olayın ardından açıklama yapan doktorlar adamın bağırsaklarını yumurtadan arındırmak için 'ellerinden geleni yaptıklarını' söyledi ve ekledi:

  "Yumurtaları karın boşluğundan temizleyebildiğimiz kadar temizledik. Yumurtalar bağırsakta yırtılmaya sebep olmuş. Hasta bir kaç gün müşahade altında kaldıktan sonra taburcu edilecek."

  kaynak: https://www.mynet.com/15-...nu-kotu-oldu-110104355578
  2 ... iyyneci
 2. 2.
  Ulan nasıl sövsem nereden başlasam bilemediğim heriftir. Lan senin allah belanı versin. Midemi bulandırdı şerefsiz. G.tü kokuyordur lan şimdi onun.
  3 -1 ... plane of wings
 3. 3.
  Rekorumu kırmış adam. Ben 4 tane sokabilmiştim, helal olsun.
  -1 ... dolar 7 oldu amk
 4. 4.
  2 den fazla haşlanmış yumurta yiyen yazarları taşlayanları bu başlığa bekliyoruz.
  ... mana potu