bugün

fenerin son dakikalarda seyrantepeye boru hattı döşediği karşılaşmadır.

analiz kasmaya gerek yok, fenerbahçe avrupa liginin en büyük favorisi.
2-2 berabere kalmış.
iyi futbol iyi takım Tebrikler fenerim. olsun canın sağolsun.
grup liderliği için avantajlı bir skor ile tamamlanmış maçtır. başlık altındaki bazı arkadaşlara bir şarkı armağan etmek istiyorum nacizane.

görsel

maçtan önce : rennes güçlü takım fenere en az 4 tane atar

maç bitince : köy takımı ile berabere kaldılar diye seviniyollar hakemler fenerbahçeyi koruyor zaten uefa başkanı ali koç un kankasıymış...

tabi avrupada grupta favori gösterilen takıma karşı deplasmanda alınan beraberliğin kötünün iyisi olduğunu avrupada takımları oynayamayan arkadaşlar anlayamaz normaldir. bu gruptaki tek rakibimiz rennes takımı. dinamo kiev falan hikaye. şimdi onlar 2 maç birbirleri ile oynarken biz 2 maç rum takımı ile oynayacağız. 2 galibiyet alırsak puan olacak 10. diğer eşleşmede 2 beraberlik çıksa arada olacak 4 puan fark. rennesi de içerde yendin mi al sana grup liderliği ve son 16. basit bir matematik ama tabi herkesin temel matematik bilgisi olamıyor yapacak bir şey yok.
bu altay kalede hiç güven vermiyor keşke kaleci transfer edilseydi.
Rennes hariç başka fransız çocuklarına da koyduğumuz maç olmuştur.

Helal olsun lan size. Yıllar sonra futboldan zevk aldım.

Alın şimdi kuskularınızı .ötünüze sokun. Ahahahaha.

Bu arada rennes taş gibi takım. ilerideki 7 numaralı terieri seneye büyük takımların birinde görürüz.
Fransadan bildiriyorum kimsenin z.kinde olmayan maç.

Yalanına sokuyumcuları kanıtla zükertebilirim.
1 götlük yarr. Pardon yer isteyenlere acı acı girmiştir. Maç öncesinde fener alamaz rennes çok güçlü dediler, şimdi köy takımı oldu amk ahahaha. Fenerbahçe büyüksün.
Penaltı ve kırmızı kart jokerini yine kullanmış menerim. Sanki camp nou da barcelonayla berabere kalmislar gibi seviniyorlar aq. Basaksehir fiorentina ya 3 attı. 3 galibiyet var bugün turklerden. Tek yenemeyen fener. Birde saçma sapan Gslilere yine laf atıyorlar. işte bu sebeple sizi desteklemiyoruz işte bu sebeple antipati topluyorsunuz. Sizin gibi itici fenerliler yüzünden adam gibi fenerli olan %5 lik kisima yazık oluyor. Gruptan çıksınlar bakalım son 16 da sert sokus yer babalarının evine dönerler. 2-1 rennes alır demiştim ama son dk penaltıyi hesaba katmadik. Yine de kendimi takdir ediyorum. Tahmin gücüm ve futbol bilgim gayet güçlü.
fenerin son dakikada hem rannese hemde fener
yeniliyor diye çılgınca sevinen
gazsaraylılara koyduğu maçtır. evet hatta net ötesi..
Helal olsun len size. Beraberligi kaptiniz rennes coluk cocugu oyuna alip bir de 10 kişi kalınca hahaha.
Hem Fransa'daki, hem tr'deki fransızlara sapladık.
Ya hocam ne Rossi'si aq ya, takımın en yeteneklisi Arda'yı alsana oyuna.
Orta sahada direnc lazim mert hakan ve irfan can ikiside acilen cikmi yerine arda ve credpo girmeli...
Üst üste 2 gol yedik. Adamlar çok iyi kontraya çıkıyor yapacak bir şey yok. Kadıköy'de rövanşını alırız. Kaleyi bulan 2 şutları da gol oldu.
Rennes tıklayacak ikinci yarı. Biraz laubali oynuyor rennes.
Gassraylı trollerin zoruna gitmiş hahaha. Harika oynuyoruz. Böyle devam ederse yeneriz.
Fenerbahçe olarak Her türlü alırız gibime geliyor.
Rennes'in 2 de 2 yapıp yoluna devam edeceği maç. Başarılar tanrının çocukları.
Feneri harcıyacaklar matmazel

Bu kadro ne lan puhaha.
ilk 11 açıklandı, jesus formasyonda değişiklik yapmıyor, ön alan için tercihleri düşündüğüm gibi, ismaile çokça şans diliyorum, farklı bir oyun izleyeceğiz bence, topun daha çok bizde olacağı ve uzun toplarla rakip kaleyi zorlayacağımız, güzel bir maç olmasını diliyorum.
Marsilyada oldugum için izleyemeyecegim maç. Rennes bröton taraflarında kalıyor. Burada olsa gidebilirdik. Baslıgı çok boş bırakmayın. Sonuçlara Ara ara bakarım. Bir yandan da deniz kenarı, champs falan.
fenerin koyduğu goller peşkeş arenadan çıkacak desene.

seyrantepe - roazhon park arası boru döşemesi var akşama.
Bunu daha önce yazdım bence bu maçta 442 olarak çıkabilir, geri dönüşlerde savunma yaparken ise arao iki stoper arasına girebilir, orta alanın crespo-arao şeklinde olacağına inanıyorum, bek olarak ise ferdi bu maç özelinde sola atılmalı osayi ise sağda başlamalı bu maç için bunun daha uygun olabileceğini düşünüyorum, ilerde ise miki 11 de başlıyacaktır yanına king ya da pedro second striker şeklinde oynayacaktır. Duran toplar ve rennes stoperlerinde seken toplar fenerbahçe için en büyük fırsat olacaktır. Bence dengeli bir oyun izleyeceğiz önemli olan erken gol yememek, Tahminim bu maç 0 olur.
--spoiler--
stephen yine yardırmış puhahaha. olum fenerbahçe'nin en çok koyduğu, en kolay yendiği takım sizsiniz amk. geçen sene 2 maçta da tokatladık yine. yüzde 1 şans yokmuş falan, geçeceksin bunları yavru aslan. senin fransızları desteklemen zaten normal. kan çeker ne de olsa.
--spoiler--

tamam birader. sen aynı puanda 37. haftaya şampiyonluk maçına gelsene bir şey deneyeceğiz. dua edin ya gs ya da senin takımın önceden şampiyonlugu garantilemiş olsun. şampiyonluğu yiyorsa o maça bırakın. yer mi. yemez.
--spoiler--

jesus türkiye ligini küçümsüyor. ama şunu unutmasın ki 37. haftaya gs fb aynı puanda ve şampiyonluk maçı için gelirse jesusun %1 bile şansı bulunmamaktadır.

--spoiler--

stephen yine yardırmış puhahaha. olum fenerbahçe'nin en çok koyduğu, en kolay yendiği takım sizsiniz amk. geçen sene 2 maçta da tokatladık yine. yüzde 1 şans yokmuş falan, geçeceksin bunları yavru aslan. senin fransızları desteklemen zaten normal. kan çeker ne de olsa.

maça gelirsek de, yukarıda da belirttiğim gibi, kazanmak için çıkacağız ama sonuç ne olur bilemem. 3 puanla dönersek liderlik garanti olur.
güncel Önemli Başlıklar