bugün

iyi oynayıp kaybetmekle övüncek hale gelmişsiz adamlar yürüyerek maç kazandı deplasman farkıyla
40 50 bın taraftar 1 dakka susmadı bu kadar yuksek tempo deplasmanda dedım gıbı yuruyerek mac kazandılar 4 5 tanede net kaçırdılar arada siklet farkı var kabul ama yok ıyı oynadık yenılsekte felan f.m oynamıyorsunuz burası gerçek futbol kaybedenin tarıhte işi yok gruptan elendinde senın yuzune bakmaz kımse gelıp 5 kurus vermez ıyı oynadın dıyıp bole boş avuntularla kendınızı kandırmayın puan alan gruplara kalır puan alan paraları götürür puan alan şampiyon olur iyi oynayan değil...
görsel

Swh.
Yine mi yenilgi. Bizim takımların maçlarını izlemeyerek ne iyi ediyorum ya.
Beşiktaşımın ergen eğlendirdiği maç. 5e gider diyen salatalıkta gölü yeyince aynı dortmund gibi dili kötüne kaçanlardan galiba.

Adamların seviyesinde değiliz bu çok net zaten, ama yine de kora kor oynadık.

Halamın bıyıkları olsa diyerekten ilk 20 dkdaki baskıda 1 gol atabilsek çok farklı olurdu diyorum.

Sağlık olsun...
Ezilmeden bükülmeden oynadı kartal helal olsun. Darısı renklilere.
vida ve nkoudou olsaydı çok daha başka olabilirdi ama olsun renkliler sadece tividen izleyebileceği bir organizasyonu izleme şansı buldular onlar için güzel bir şey. amkdumun ezikleri, siz anca bizim yorumumuzu yaparsınız böyle...
Helal olsun size be kartallarim benim. Tecrube eksikligi de basit hata de pozisyon bilgidi eksikligi de ne dersen de.

Su oyunun yarisini renkliler oynasa simdiye renkli takim taraftari konvoy yapip tura cikardi amk.

Helal olsun size.
https://m.uludagsozluk.com/e/45082709/

Dedik.
https://m.uludagsozluk.com/e/45082709/

Dedik
Adamlar 5 tane gol kaçırdı lan. (bkz: beşiktaş balı)
Atiba ve Larin çok kötüydü.vidayida çok aradık.
Adam gibi adam reus. beşiktaşı daha fazla rezil etmemek için topa vurmadı bile sdsfsfd.
atiba dedeyi ne zaman oyundan alacak acaba sergen. adam kalpten gidecek.
Aha mokoko oyuna girdi.
O değil de bjk gol atacak, 1 puan diye umut eden 8eşiktaşlılar vardı. Daha durun. 70’den sonra jimnastik kulübü oyundan düşecek. 5’e kadar yolu var.
Alex sakat.
on dakikadır maçı izliyorum taraftarı bıkmadan aynı tezahüratı söylüyor. değiştirin biraz.
Şakasız Bjk'nin en iyisi Nsakala.
2-0 dortmund yenecek demiştik. ilk yarından bu skoru buldular bakalım görelim.
Beşiktaş niye hep taçtan gol yiyor ya.
Hahahaha. Golden önce haaland. Tıslıyor resmen. Yılan yılan.

görsel
Klasik şampiyonlar ligi maçında taçtan gol yeme huyumuzu sürdürdüğümüz maç.
Kodumunun düdüğü çalmadan maçı bırakmamayı öğrenemedik. Napoli maçında da böyle gol yeyip 2 puan bırakmıştık.
Ooooh kupon tuttu gelsin paracıklar, dün bayern bugün dortmund.
Takke düştü kel göründü.

Ali şansalan, Cüneyt Çakır falan olmayınca işler zor tabi.
Ohhh sarı pipi de yasladı puhaha.