bugün

Dortmund ezip geçecektir.
Beşiktaşımızın zorlanacağı ama taraftar desteğiyle birlikte 1 puan kopartabileceği maçtır.
Haaland'ın en az 1 gol atacağı maç. Beşiktaş iyi kadroya sahip ama götü fazla kalktı. Dortmund rahat geçer.
Stadın kapısının boğaza bakan tarafını açık bırakın.

Dortmund kontraya çıktığında depar atan haaland boğaza kadar koşar.
beşiktaş'ın fark yiyeceği maç. bakalım dortmund kalesine isabetli şut atabilecekler mi.
Beşiktaş'ın 3-1 alacağı maç.

Goller 2 batshuayi, 1 pjanic.
Bjk max 3 yer. Sergen reisin vardir bir plani.
Vidanin oynamaması çok kötü oldu.haalandla anca o başa çıkardı necip oynarsa kırmızı yer .
görsel
beşiktaş’ın 1-0 galip olacağı veya berabere kalacağı maçtır.
avrupa'da başarıyı artık türk takımları için unutun. geçici numunelik galibiyetler olabilir ama başarı asla. aramızda dağlar kadar fark var.

bu maçın da o numuneliklerden olacağını falan düşünmüyorum, alman bu acımaz basar geçer.
Dortmund'un en kötü 4 atacağı maç. Bjkliler dua etsin, dortmund gününde olmasın 4'te kalsın. Gününde olurlarsa vay halinize. 6,7,8 diye gidebilir. Şaka yapmıyorum, ciddiyim.
Rakip fransız veya italyan devlerinden biri olsa bir tık daha umutlu yaklaşabilirdim ama ingiliz ve alamanlar bu konuda çok gaddar. Zaten bjk nin liverpool ve bayern örnekleri var yakın tarihte. Adamlar çok profesyonel. Son sn ye kadar konsantrasyonu kaybetmeyip basıyorlar. Ha aksi olabilir mi pek ala tabi.
Gene renkli ruyalar dolusmus. Bunlar ne zaman boyle konussa besiktas in bunlara futbol dersi verdigini unutuyorlar.

Yarin stadda yerimizi alacagiz ve almanlarin eline verecegiz.
görsel
genel kanının aksine beşiktaşın kazanabileceğini düşündüğüm maçtır. yeter ki şu haaland denilen insan azmanına fırsat verilmesin. reus oynayacak mı bilemiyorum ama dortmund un hücum gücü bu ikisi. bunları ceza sahası civarında boş bırakmazsa beşiktaş illa ki gol veya goller atar. dortmund bu ara çok gol yer oldu beşiktaşın da hücum gücü gayet iyi. neden olmasın aga ülke puanına ihtiyaç var artık beşiktaşı galatasarayı kalmadı hepsi avrupada bizim için fenerbahçe gibi. avrupa şampiyonasında rezil kepaze olduk letonyayı karadağı yenemiyoruz hollandadan 6 yiyiyoruz şampiyonumuz seneye 2-3 ön eleme oynayacak. yeter daa yeter..
vida' nın olmaması bu maçın akışını değiştirecektir.

necip kardeşime bir milli güç gelirse belki haaland' ı tutabilir. yoksa welinton ve montero gibi oyun kurucu ya da kesici stoperlerle işimiz zor.

tahminim atiba, pjanic ve josef orta göbekle sahaya çıkacağız.

şöyle bir kurgu değişikliği düşünür mü bilmiyorum sergen hoca... atibayı josefin yanına çekip ilk yarı özellikle kanat oyunuyla ya da tek toplarla hucum hattını düşünür mü? böylece josef necip kardeşimize yardıma daha fazla inebilir.

onun dışında beşiktaş yediğinden daha fazla atabilirse kazanır. bol gollü bir maç bekliyorum. ghezzal asist, larin gol yapar.

tahminim maç sonu 2-3 ya da 3-2.
Gs, fb ve ts'liler olarak 90 dakikanın bitimini tam olarak şu şekilde beklediğimiz maç.

görsel
beşiktaş’ın gücünü belli edeceği maçtır.

eğer bu maçta galibiyet alırsak bilin ki süper lig’de şampiyonluk bizimdir. renkliler ancak arkamızdan nal toplar.

götüne kuvvet batshuayi.
Dortmund terlemeden 3 atar eğer terlerse 5 olur maçı. Hakemsiz Beşiktaş’ın işi zor. Evet.
Beraberlik kokmayan maç. ikisinden biri yenebilir.
Beline kuvvet dortmund.
Renksizlere bir mesajın olduğu maç.

görsel
beşiktaş 8-0 dan sonra bir rekor daha kırabilir.
Bu boru başka boru.

2 metrelik norveç borusu.

görsel