1. 1.
    bir ekrem imoğlu cümlesi: " 3 bin oyla topluma kazandık dediniz, şimdi 15 bin oyu küçümsüyorsunuz. Halinize gülüyorum."

kime diyor? seçim gecesi tv' ye çıkıp 3 bin oyla kazandığını ilan eden binali yıdırıma.
    kime diyor? bir oyla seçim kaznılır diyen bahçeliye diyor.
    kime diyor? birine daha diyor ama ülkede adalet ve demokrasi çok olduğu için adını yazmaya " götüm " yemiyor.
    24 -3 ... eratosthenes
  2. 2.
    tarihi bir ayardır.
    8 -1 ... serdarsl06
  3. 3.
    ekrem imamoğlu açıklamalarını yayınlamayan medyaya da pis dalmış...

" isim veriyorum; NTV’yi, Habertürk’ü, Ciner ailesini, CNN Türk’ü, Demirören ailesini takip ediyorum…
    iş dünyasına yaptıkları katkılardan dolayı kendilerini uyarmayı kendime hak gördüğüm için uyarıyorum.
    Gün gelir isimlerini anmaktan bile vazgeçerim. Bizi daha fazla dünyaya rezil etmeyin."

not: daha ne desin?
    11 -1 ... eratosthenes
  4. 4.
    Samimiyetimle söylüyorum ki bu adam bu ülkenin düzenini değiştirecek ve güzel şeyler getirecektir çünkü pes etmeyip bir de kimseden korkmadan laf sokuyor, hayranlığım arttı kendisine şerefsizim.
    Başkanlıktan cumhurbaşkanlığına kadar yükselir bu azimle, bu yürekle..
    10 -1 ... goddess of darkness
  5. 5.
    Hakkaten lan binali 3000 oyla kazandık demişti. O güzel de hatırlatmak babindan söylüyorum - bunların reyiz dedikleri şahıs da 1994 yılında 3100 küsür oyla belediye başkanı olmuştu.

Yani 14 bin oyla bal gibi bb olunur.
    7 -1 ... paganviodio
  6. 6.
    Tayyip erdoğan dan oy istemeye gittiği gun demistim. Bu adam sevdirir herkese kendini diye. Önümüzdeki yıllarda göreceğiz bakalım halkı peşinden sürükleyebilecek mi.
    3 ... giden gider
  7. 7.
    gittikçe düşüyor ama. 28 binden 15 bine nasıl düştü evladım bu oylar hadi açıkla.
    1 -1 ... ibni maymun
  8. 8.
    27.000 iken gülüyordun
    26.000
    25.000
    24.000
    23.000
    22.000
    21.000
    20.000
    19.000
    18.000
    17.000
    16.000
    Ve düştü 15.000 küsürlere.
    Sen hep gül Sevgili Ekrem imamoğlu.
    Gülmek dünyanin en güzel eylemi.
    Ama devam eden bir süreç var.
    Ve bu sürecin sonunda kim güler o hiç belli olmaz.
    2 -6 ... gogocu
  9. 9.
    Buralar hep silivri kokuyor.
    2 -2 ... stairway leading to hell
  10. 10.
    istanbul'u beylikdüzü kadar küçümsemiş olan bir adayın küstah sözleridir.

istanbul'u yönetmek büyük sorumluluk ister,anlaşılan bay topal ördek'te böyle bir sorumluluk anlayışı yok gibidir.yazık istanbul kimlerin eline düşmeye mahkum edilmiş.

Umarız seçim tekrarlanır ve binali bey hakkına kavuşur.
    -8 ... woodcutter