bugün

bir ekrem imoğlu cümlesi: " 3 bin oyla topluma kazandık dediniz, şimdi 15 bin oyu küçümsüyorsunuz. Halinize gülüyorum."

kime diyor? seçim gecesi tv' ye çıkıp 3 bin oyla kazandığını ilan eden binali yıdırıma.
kime diyor? bir oyla seçim kaznılır diyen bahçeliye diyor.
kime diyor? birine daha diyor ama ülkede adalet ve demokrasi çok olduğu için adını yazmaya " götüm " yemiyor.
tarihi bir ayardır.
ekrem imamoğlu açıklamalarını yayınlamayan medyaya da pis dalmış...

" isim veriyorum; NTV’yi, Habertürk’ü, Ciner ailesini, CNN Türk’ü, Demirören ailesini takip ediyorum…
iş dünyasına yaptıkları katkılardan dolayı kendilerini uyarmayı kendime hak gördüğüm için uyarıyorum.
Gün gelir isimlerini anmaktan bile vazgeçerim. Bizi daha fazla dünyaya rezil etmeyin."

not: daha ne desin?
Hakkaten lan binali 3000 oyla kazandık demişti. O güzel de hatırlatmak babindan söylüyorum - bunların reyiz dedikleri şahıs da 1994 yılında 3100 küsür oyla belediye başkanı olmuştu.

Yani 14 bin oyla bal gibi bb olunur.
Tayyip erdoğan dan oy istemeye gittiği gun demistim. Bu adam sevdirir herkese kendini diye. Önümüzdeki yıllarda göreceğiz bakalım halkı peşinden sürükleyebilecek mi.
istanbul'u beylikdüzü kadar küçümsemiş olan bir adayın küstah sözleridir.

istanbul'u yönetmek büyük sorumluluk ister,anlaşılan bay topal ördek'te böyle bir sorumluluk anlayışı yok gibidir.yazık istanbul kimlerin eline düşmeye mahkum edilmiş.

Umarız seçim tekrarlanır ve binali bey hakkına kavuşur.
Olm 15 bin oyu hiçe saymak ne demek ulan? Florida 'yı kılpayı kazanamasaydı - trump başkan olamıyordu. ŞuAn için sandıkların yüzde 93 'ü açılmış - ve fark aynı. Bundan sonraki sandıklar tamamen Binali olsa bile imamoğlu ibb oldu demek bu.

Tayyip Erdoğan ve onun akgötleri artık kendilerine başka bi meşgale bulmak zorunda olacaklar.

Demokrasi her zaman galip gelir ağalar beyler. Sizler de bunu zike zike kabul etmek zorunda kalırsınız.

Her ne kadar fanatik olursanız olun siz şu anda seçilmiş başkanın hakkını gaspediyorsunuz. Bunun büyük yaptırımları olur ve bunu ödemek zorunda kalırsınız.

Seçilmiş adama hakkını er ya da geç vermek zorundasınız. Bunu kendiniz de biliyosunuz.