1. 1.
    Hiçbiri de sözlük formatına Aykırı değil ha.
    7 -8 ... flat head
  2. 2.
    rezalet puanım 6/10 3 puanı rezaletin kendisine 3 puanım da moderasyon karşıtı anarşist kişiliğimden geliyor.

4 puanı nereden kırdın derseniz arkadaşlar bizler yazarız. bu iş ulvi bi iş. bu olaydan ders çıkartıp daha faydalı ve güzel şekilde yazması gerekirken arkadaşımız gelmiş burada başlajsndsanl şaka la şaka. ağlamasından kırdım. onlar sildiyse sen de tekrar yazarsın.

oyna devam.
    6 -2 ... tekelci ahmet abinin yegeni
  3. 3.
    görmemişin oğlu olmuş tutmuş çükünü koparmış... Heralde icinden " mademki modum, niye silmeyeyim? " falan diyorlar heralde.
    5 ... dinsiz kitapsiz kafir
  4. 4.
    Tepki gösterilmeli.
    5 ... bexdever
  5. 5.
    yaşanmamasını temenni ettiğim rezalet.

ben, hiçbir mod arkadaşımın kasti ve planlı şekilde bir yanlışlığa imza atacağını düşünmem. bir anlık boşluğuna gelmiş olabilir, yorgun olabilir. bu entrylerin, editlenip canlandırmak marifetiyle tekrar sözlüğe kazandırılacağına da eminim.

lütfen bir gerginlik olmasın. yazar arkadaşlarıma destek olmak suretiyle kıymetli modların dikkatini çekme çabasındayım. ama "fakir nihat'ın gücünden/desteğinden ne olur?" derseniz susar ve uzaklara bakarım.
    11 ... hassas nihat
  6. 6.
    Bir kezo ile isbirligi içinde bir mod var.
    4 -2 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Tertemiz entryler niye silinmiş.
    Ayip oluyor ama.
    1 -1 ... iyyneci
  8. 8.
    rezalet puanım dohuz kanka.
    masaka, bimere şikayet edilmesi gereken rezalettir.
    2 -1 ... kerox
  9. 9.
    (bkz: ölen arkadaşın kızını becermek)
    başlığının silinmediği yerde rezaletin daniskasıdır.
    3 -1 ... munir bey
  10. 10.
    rezalettir ancak kişiye özel yapılmış bir şey değildir. bunu moderasyonu savunma adına yazmıyorum sık sık eleştiri yapıyorum zaten kendilerine. bu konu ile alakalı da yazmıştım evvelden defalarca. aşağıda bulunan kalın paragrafı okuyunca anlayacaksınız ne anlatmak istediğimi zaten.

gammaz listesi denilen bir şey var. gammaz butonu olanlar bilir. sözlük formatına uygun olmayan entryleri, hakaret ve küfür olan entryleri, forum tarzı entryleri vs gammazlarsın. orada birikir sonra şikayet edilen ve uygun olmayan entryler incelenip silinir. "şikayetlerim" sayfasından "başarılı şikayetlerim" kısmına düşer. bu listelere uzun süreler bakılmıyor. takip ediyorum evet merak ediyorum çünkü. uzun süreler bakılmayan bu entryler birkaç dakika içerisinde patır patır siliniyor. içeriğine dikkat edildiğini bile sanmıyorum. misal bugün hafta başından beri 15-16 tane kadar gammazladığım entry 35-40 dakika önce baktığımda duruyorken az önce baktığımda gitmişti. silinmiş hepsi. zannedersem bu her birimizin özel mesajlarımızı silerken bir "boşalt" butonu var ya ondan bir tanede bu gammazlanan entryler kısmında var. çok fazla şişince direkt o butona basıp gammazlanan tüm entryleri içeriğine bakmadan aynı anda siliyorlar. 5 dakika içerisinde tıpkı başlık sahibinde olduğu gibi 15-20 entryimin silindiği günler oldu. sağ üstte silinen entry 0 iken bir entry yazıp gönder butonuna basana kadar yani takriben 35-40 saniye içerisinde 15-20 silik entry oluvermişti.
    4 -4 ... mel mel bakan gibson