1. 1.
  bugününü satmış yarınını düşünmeyen yandaşlara hiç sözüm yok. onlar zaten hayatlarını üç kuruşa satmış cahil, vatan hainleri. benim sözüm dünyadan haberi olmayan, yandaş medya tarafından önüne yalanlar göstererek kandırılan kardeşime... kardeşim; biz, kötü yönetilen sistemlere karşı duran senin kardeşiniz. bizim gözümüzü kapatsalar da tek gözle doğruları arayan kişileriz. bu kurların halini görüyor musun? 17 yıldır kafanı kaldırmadan oy verdiğin, her dediğini yaptığın, senin onca zor durumda onlar çok pahalı kıyafetler, çok pahalı gavur icadı arabalarına binip senin beynini yıkadılar. senin cebindeki para, her geçen gün eriyor. allahın ecnebisi senin ülkene gelip krallar gibi yaşarken sen nasıl soğan, patates alacağını düşünüyorsun. sende azıcık kafanı kaldır olan biteni gör. bu hükumette değil sadece, her kim sana bunları yaparsa ona karşı dur kardeşim.
  15 04 2019 döviz kuru
  4 -3 ... aklimakomikbisigeldi
 2. 2.
  Ooo 5.8 olmuş. Işin kötüsü artık kimse çıkıp demiyor 5.8 oldu diye.
  3 -2 ... n dakota
 3. 3.
  döviz kurunu dövizle işi olanlar düşünsün. bizim işimiz tl ile ve görünen o ki, tl ile güreşimiz devam edecek.
  1 -2 ... monk of monkmountain
 4. 4.
  çoğu insanın bırak doları, tl ile bile işi yok.
  şeyhinin memba pınarı emiyor, kendisine çiftleşsin, üresin diye verilmiş karısı ile birlikte,bir tas çorbaya tarlada çalışıp cennete gideceği günü bekliyor. şeyhi istesin zaten dolar ne ki gök bile yerinden oynar.
  5 -1 ... ra s al ghul
 5. 5.
  Bana döviz demeyin. Tansiyonum çıkıyor. Dolara değil pound'a çok gıcığım. Şimdi londradan bizimkilerden bir gereksiz akşam girecek internete " ne haber fakir " diyerek başlıyacak muhabbete.
  Not: akşam internetin fişini mi çeksem...
  2 -1 ... eratosthenes