1. ?.
  turkcell super lig 20. hafta maçı. trabzonspor'un bu maçta hızı kesilmezse artık ciddi ciddi şampiyonluk için iddialı konuma gelecektir. elbette beşiktaş favori.

  maç ardından edit: 1-1 sona eren maç. goller: dk. 29 gökhan ünal, dk. 77 bobo.

  carmen electra'nın seksi fotoğ.. pardon maçın fotoğrafları için tıklayınız;

  http://www.ajansspor.com/...perlig/galeri/1464/1.html
  1 -4 ... tu kaka bana
 2. ?.
  taraftarın stadyumu tıklım tıklım dolduracağı maçtır. ayrıca beşiktaş'ın bu maçta elde edeceği bir 3 puan ve moral ligin akışını değiştirecektir.

  (bkz: siyah ulan)
  1 -1 ... luthor
 3. ?.
  müthis bir tribün sov izlenelicek bir mactir.
  Edit: Trabzon' un asla ve asla yarim puani bile haketmedigi mac olmustur.
  2 ... kale
 4. ?.
  Beşiktaş'ın ya tamam ya devam diyeceği maçtır, muhtemelen de ite kaka devam diyecektir olan da aslanlar gibi oynayan trabzona olacaktır. Futbolun adaleti yok ki...
  1 -3 ... skys86
 5. ?.
  trabzonspor(um)un en kötü ihtimalle 1 puanla ayrılacağı* ama büyük bir ihtimalle 3 puanı alacağı karşılaşma.
  4 -7 ... kel kör kirpi
 6. ?.
  beşiktaş için ölüm-kalım, trabzonspor içinse iddiayı devam ettirme yolunda önemli bir adım mücadelesidir.
  nacizane analizim;

  bana kalırsa beşiktaş kendi evinde oynayacağı bu maçta kesinlikle rakibi durdurmayı değil, gol ve hatta goller atmayı düşünmelidir. rakibin yattara, colman, alanzinho gibi etkili silahlarını adam adama kilitlemek yerine komple bir alan savunması ve rakibi ceza sahasına grmeden karşılamak en mantıklı hareket tarzı olacaktır.

  öncelikle defans kurgusu kesinlikle 4'lü olmalıdır, tandemde zapo-sivok ikilisi oynamalıdır ki bu ikilinin en iyi yaptığı şeydir tandem. sağ bekde toraman, sol bekte de ibrahim üzülmez veya tercihen ekrem.

  ortasahada çift ön libero kullanılmalı; ernst-inceman. çünkü her ne kadar trabzonsporun atakları kanatlardan daha etkili gibi gözükse de aslında atılan gollere baktığımızda atağı başlatan ve kanatlara top dağıtımını yapanlar colman-selçuk ikilisi. bu ikiliye yapılacak baskı trabzon ataklarını baltalayacaktır. aynı zamanda inceman'ın dikine topları ve kanatlarda da serdar özkan-tello ikilisi beşiktaş'ı atağa kaldıracak olan isimlerdir.

  forvet hattı ise tartışmasız olarak bobo-nobre olmalıdır. nobre'yle uğraşan defans bobo'ya alan açacaktır.

  unutulmaması gereken beşiktaş'ın kesinlikle defans bloğunu ceza sahası dışında tutmaktır. çünkü yattara veya alanzinho gibi adamlar ceza sahasına girerse ya gol olur ya penaltı.

  sonuç olarak; skoru mustafa denizli'nin oyuncu ve diziliş sisteminin belirleyeceğine inandığım maçtır.
  3 -1 ... tayk
 7. ?.
  trabzonspor olarak yenilmeyeceğimizin kesin olduğu maçtır. bide üstüne galibiyet gelirse dadından yinmeyecek maçtır.
  2 -3 ... psikolaz
 8. ?.
  berabere bitecek olan müsabaka. gönüller bjk'nin kazanmasından yana. seneye uefa kupası'nda ülkemizi başarıyla temsil edeceklerine yürekten inanıyorum.
  1 -1 ... genco
 9. ?.
  3 puan alacağız hatta 3 ü geçtim 10 gol avarajını aşarsak tff den bizzat ben isteyecem 6 puanı. siyah ulan...
  2 -5 ... alayina gider
 10. ?.
  çok zor geçeceği gün gibi belli olan bir 90 dakikadır. sonucu kestirmek ve tahmin yürütmek zor olsada beraberliğin bozulması ihtimali bana göre zayıftır. ilk golü atan taraf ise muhtemel olarak maçı kazanacaktır. ilk golü kim atar sorusunun bendeki tahmini yaklaşımı ise müthiş seyirci desteği ile tabii ki beşiktaş olacaktır. ancak benim aklımdan ilk maçta olduğu gibi 0 - 0 gibi bir skor geçiyor. *
  1 -1 ... zeki yaratik