bugün

Sayın cumhurbaşkanımızın açıklaması.

http://www.memurlar.net/haber/751005/

Dolar 5 lira olmuşken hangi parayla yapmayı düşünüyorlar acaba.
doların hiç de iplemediği projelerdir. hala yükselmeye devam ediyor gönlümün efendisi.

proje yapmak tabi iyi hoş da cebinde mevcut borçları kapatacak paran dahi yokken gülerler ancak adama.
meee çığlıkları buraya kadar geliyor. oh ne güzel.

T: balon seçim vaadleridir.
ingiltereden eli boş dönüp proje açıklamaktır.darphanenin fazla mesai yaptığının kabak gibi ortaya çıkması veya ayaküstü adam kandırmaktır.hep kandırılacak değil ya.
Tam tamina 2 saattir seçim için projelerini,vaadlerini açikliyor. Yaptiklarini ve daha yapacaklarini anlatiyor.

Peki rakipler ne yapiyor?
Yapilani yıkmayi ve yok etmeyi vaad ediyor.

Işte aradaki vizyon ve kalite farki..!
Gene beton gene beton fabrika var mi yok tarim var mi yok bu akpden yandas zengin etmek disinda hiç bir sey beklemeyin.
Millet işsizlik le ilgili proje bekliyor.
Dostlarım,sevgili Romalılar dev bir yatırımı daha açıyoruz. Getir ayşe teyze büyük bir teknoloji ile imal edilmiş ve içinde mis gibi haşlama bulunan düdüklü tencerenin kapağını ya Allah bismillah diye açıyoruz. Vatana millete hayırlı olsun. Burdan da hamdi amcanın gazoz kapağını açmaya geçeceğiz. Bedava otobüs ve döner ayran ikramımız olacaktır.
sanki 16 yıldır ülkeyi muhalefet yönetiyormuş izlenimi bırakan açıklamalardır.
eğitim, öğretim, işsizlik, maaşlar, ülkenin durumu? anca inşaat.
-Demokrasi ve Özgürlükler Adası Projesi dikkat çekiciliğiyle listede yerini almış.
milli eğitim listede var da ben mi kaçırdım, görmedim ?

hayranlık uyandıran dev projeler listesidir.
milli eğitim gibi eksikleri olabilir pek önemli değil.
muhtemelen içinde uzay madenciliği filan da olan projelerdir.

yersen...

velhasıl hepsi yalan dolan... sucukçu muhasebecisi'nin deyimiyle "tulumbada su bitti", neyle yapacaksın?
gülmek isteyen reyizi dinlesin.

yasakları kaldıracakmış.
tek projesi saray kapatmak olan orospu çocuklarının zoruna gitmiştir.
Yalnız fatih ve istanbul akm nin 5. Açıklanışı falan bu. Hatta fatihi 2 kez de uyguladılar. Rabbim verdikçe veriyor.
Beton makinaları artık durmalı. Yol ve binadan çok katma değeri olan ve istihtam sağlayan fabrikalara ihtiyaç var.
Gerçi hammaddeyi dolarla alan sanayici ve kobiler can çekişiyor ama yine de bir umut.
sayet dogruysa milleti salak yerine koymanin zirve noktasidir.
Geçmediğimiz köprünün parasını biz cebimizden vereceksek hiç birisi gerekli olmayan projelerdir. Yol yaptınız. Allah razı olsun. Hepsi güzel de ne cebimizde bu yollarda kullanabileceğimiz arabayi satın alabilecek para var, ne de bu arabanın deposuna koyabilecek benzin parası var. Yok aga yok. Kuruduk yahu. Ötv, kdv, atv, btv... Imanımız gevredi. istihdama yönelik, üretime yönelik bir şeyler söyleyin yahu. Bir politika koyun ortaya. Yalan da olsa bir şeyler söyleyin. Otoyollar ile, köprüler ile, rezidans ve beton yığınlarıyla bu milletin karnı doymuyor artık.
Tarım politikasi nerde lan? Hani tarim projesi?
projelerini de al git dedirtir.
güncel Önemli Başlıklar