1. 1.
  bir izmirli olarak söyleyebilirim ki; gerçeği yansıtmayan haritadır.

  not; 22cm

  140journos un türkiye penis haritası
  1 -3 ... sempatik degil ama yakisikli
 2. 2.
  (bkz: penis haritası)
  (bkz: laçovari)
  (bkz: lubunya)
  (bkz: çarka çıkmak)
  (bkz: similya)
  ... rootz
 3. 3.
  (bkz: sik kırığı).
  1 ... ilgisiz ve sorumsuz insan
 4. 4.
  bilimsel bir araştırma değil elbette, ama gayet başarılı bir video olmuş. özellikle seçim konseptinde şehirlerin geçmesi ve akla bir anda düşen fatih portakal ve ismail küçükkaya. Swh*

  Şaka şaka. Ekşi'de bir arkadaş yazmış, trans bireylerin varlığına dikkat çekmek için yapılmış olması gerçekten çok olası. Tespitler de şahane.

  Şöyle alayim sizi: https://youtu.be/FINtIe23Hu0
  2 -1 ... canabar
 5. 5.
  Haritaya bakınca istemsiz gururlandım baba tarafı ardahan ana tarafı karslı benim haritada 18+ gösterilen 4 memleketin 2 si benim memleketim bence dikkatli olun swh.
  -5 ... sex and lahmacun
 6. 6.
  gerçekten başarılı analizleri var.
  elbette bilimsel bir veri değil ancak her zaman teori bir şey ifade etmez, pratik ise her şeydir.

  özellikle seküler, din, doğu-batı analizleri çok başarılı.
  ayrıca erken boşalmaya getirdiği açılımda bence gayet makul bir açıklama.
  -1 ... rockonbaby
 7. 7.
  aşırı boş video, halbuki bu kanal güzel videolar yapıyordu.
  1 -2 ... penald
 8. 8.
  şaşırtmamıştır.
  ... mavraci
 9. 9.
  Sahane tespitler barındıran analiz. Tabii ki bu videoyu yapan arkadaş (kendini lubunya olarak tanımlıyor ve çarka çıktığı zamanlarda yasadigi tecrubelerden yola çıkarak analizlerde bulunmuş) istatistik biliminin "örnek küme" yöntemini kullanmış. Tabii ki 35 milyon tane yarrağı tek tek ölçemeyeceğine göre 3.500 tanesinden yola çıkarak bazı çıkarımlarda bulunmuş. Her genelleme hem dogrudur hem yanlıştır tezindeki gibi yanlış veya dogru olan yerleri elbette ki vardır.

  Yaptigi analizde kullandığı argo dili gayet sevimli ve samimi bulmakla beraber erken boşalma konusunda yaptığı analizi takdire şayan bulduğumu belirtmek istiyorum. Hep savundugum düşünceyi tam anlamiyla desteklemis. Cinsel ozgurlugu elinden alinmis, kendini tatmin edecek kadar bile özel alani kalmamış, dusta 5 dakika fazla kaldığında kapıları yumruklanmis ve muhafazakarlik sebebiyle masturbasyonu, evlilik oncesi cinsel ilişkiyi tükaka zina günah olarak görmüş bireylerin erken bosalma, iktidarsızlık gibi bir cok cinsel sorunun yanında tecrübesizlikle alakalı anatomik sorunlar yaşaması çok normal. Adam daha kendini tanımıyor kendi vucudunun tepkilerini bilmeden evleniyor. Boyle bir insandan bir kadınla sevisirken ruhuna dokunup onu hem duygusal hem cinsel anlamda mutlu etmesini beklemek cok yanlis. Adam tecrubesiz kadin zaten tecrubesiz. Haliyle adam ruhsal veya duygusal doyum arayan (belki de aramayan) veya evde sevisirken "kizilayda kan verir gibi yatan" karisini birakip, jartiyerler topuklu ayakkabilar tangalar giyen sarisin, makyajlı "ve sadece adamın sikine odaklı lubunyalardan medet umması ve o çark işçileriyle beraberken erken boşalması cok normal.

  Neyse cok dağıldı konu. Guzel tespitler var ve hiçkimse bu videodaki analizlerin %100 doğru olduğunu savunmuyor (videoyu ceken bile). sadece eglence amacli bir calisma olmus guzel de olmus.

  Not: izmirliyim. *
  2 -1 ... hellzangelz
 10. 10.
  Yanlış bilgilerdir. Doğrusu bu

  140journos un türkiye penis haritası
  3 -1 ... inheritance vice