bugün

Merak ettirmiştir, sağlığı sıhhati yerinde mi acaba? Gibi sorulara gark ettirir insanı. Yarattın bari sahip çık bizlere, merak ettirme kendini. Hem yukarıda napıyon, canın sıkılmıyor mu? Bir peygamber falan daha yolla, bazı mucizeler yap, ek kitap yolla, ne bileyim işte bir şeyler yap!

sen allahsın büyük düşün!
Gazeteye kayıp ilanı verilebilir.

"Tanrımı kaybettim, hükümsüzdür."
adam hiç nasiplenmemişki kitaptan. hepsinin cevabı var aç oku bir.
Olmadığına delalettir.
Değişik bir yaklaşımdır. Evet.
olmadığı içindir.

olmayan şeyden de haber alınamaz doğal olarak. *
sırtını dönersen göremezsin.
Ramazan ramazan güldürmeyin çarpılacaz. Not: güldüm evet.
çok az insanın aklına gelen bir gerçektir, sövseniz de bu böyledir.
Kasabayı sel basmış. Sular giderek yükselirken, halk panik içinde kaçmaya baslamış. Kilisedeki herkes dağılırken, kaçmayan papaz demiş ki:
- Ben yıllardır Tanrıya kulluk ederim. Hep onun yolunda çalıştım, Tanrı beni kurtarır.
Sular iyice yükselirken, papaz kilisenin bir üst katına çıkmış, bakmış ki; insanlar kayıklarla geçiyorlar. Kayıktakiler bağırmış:
- Hadi peder, atla kayığa!..
- Siz gidin, Tanrı beni kurtarır.
Sular yükselmeye devam edince, papaz kilisenin çatısına çıkmış. ikinci kayıkla geçenler papazı uyarmışlar:
- Hadi peder, çok geç olmadan atla!..
Papaz onların da uyarısına aldımamış:
- Hayır, siz gidin, Tanrı beni kurtaracak biliyorum.
Sular iyice yükselince direğe tırmanan papaz, tepesinde bir helikopter görmüş. Helikopterdeki kurtarma ekipleri papaza seslenmişler:
- inat etme peder, gel bizimle!..
Papaz yine inat etmiş:
- Olmaz, Tanrı beni kurtaracak!..
Sular daha da yükselmiş ve papaz boğulmuş. Boğularak ölen papaz, öbür dünyada Tanrının huzuruna çıkıp sitem etmiş:
- Ben sana küstüm Tanrım!
Tanrı merak etmiş:
- Hayrola papaz efendi, niye küstün?
- Tanrım, bunca yıl yolundan ayrılmadım, bir kere başım sıkıştı, sen beni kurtarmadın.
Papazın sitemi üzerine, Tanrı demiş ki:
- Sana iki kayık, bir helikopter yolladım ya, daha ne yapayım?
Düşündüren durumdur.
dominion dizisi gibi bir durum.
dün atatürk havalimanında onun dini için savaşanlarla birlikteydi.

aksi halde böyle bir şeye izin vermezdi. izin verdiyse eğer o zaman acayip vicdansız bir allah var demektir. napiyon allah oralarda? canın sıkılmadı mı? yarattığın insanlarla biraz ilgilen yaa. birbirlerini öldürüyorlar çoluk çoluk sivil demeden. ne biçim bir dünya yarattın mk?
ilginç durumdur. lan belki günah ama çok gülüyorum bu başlığa. tövbe tövbe. evet.
Öncesinde de alınamamıştır o yüzden sıkıntı yok gençler.
atayizler siz bu konuyu tartışın bir araştırın bakalım neden haber alamıyoruz, cevabını bulunca yazarsınız sözlüğe.
"Başına bi'şey mi geldi acaba?" Dedirten başlık.
şaşırtıcıdır.

oysa ki efsanevi zamanlarda pek aktif olduğu iddia ediliyor malumunuz üzere. onun bunun üstüne taş yağdırmalar, insanları suda boğmalar, domuza çevirmeler, ebabil kuşları filan falan...

fakat uzun süredir ne ses var ne sada!
belki de başka galaksilere gitmiştir.
(bkz: ancient aliens)
(bkz: antik astronotlar)
tövbe tövbe acayip durum. evet.
her an yenilenen hücrelerinde, salonundaki çiçekte veya içtiğin sütte göremediysen daha kıyamete kadar beklersin kardeşim.
zeusla kavgasi sonucu zeus tarafindan yok edilmistir.
namaz kılmayıp, oruç tutmayıp, gram ibadete yanaşmayan yazar beyanı.
ibadete yönel alırsın haberi canım.
(bkz: tasavvuf)

o kadar kolay değil.
kayıp ilanı verilmelidir..
güncel Önemli Başlıklar