bugün

Kur an dan bi haberi olmayan birinin sorduğu sorudur.

Allah üç din göndermemiştir. O sadece islam ı din olarak göndermiştir. Lakin bozulan, tahrip olmuş dinin adı felanca din olarak değişmiştir.

Kur an da günümüz teknolojisiyle aydınlatılmış onlarca mucize ayetleri vardır. Yine onda ayetlerin nuzul sebebine göre bir tutarlılık vardır.

En önemlisi de insan oğlunun kıçına ne kadar kazık girmişse hep kur an a yüz çevirmesinden dolayıdır.

Ayrıca, dünya nın bir çok müzesinde hz Ömer devrine ait kur an dan parçalar vardır. Bu parçalar Kelimesi kelimesine ,günümüz kur an ı ile aynıdır.
" göğü büyük bir kudretle bina ettik ve biz onu genişletmekyeyiz"

Rum 41

" Ruzgarları da aşılayıcılar olarak gönderen o dur"

Fecr 22

insanların kendi elleriyle işlemiş oldukları hatalar yüzünden denizler de ve kara da bozulmalar ortaya çıkmıştır. Dönmeleri için Rabbin onlara işlemiş oldukları günahların bir kısmını dünya da tattıracaktır"

Zariyat 47

Şöyle de bir meydan okuyuşu var:

" Yoksa onu Muhammed uydurdu mu diyorlar? Deki: Haydi siz de onun denginde bir sure indirin. Bu konu da tüm insanları ve cinleri de yardıma çağırın. Sözünüzde samimi iseniz bunu yapın"

Yunus 38.
kuran'ı okumadığı her cümlesinden belli olan cahilin tekinin açtığı başlık. öncelikle, kuş yuvası, örümcek ağı kuran'da geçen bir hikaye değil. inkar edenleri dost edinmemek ne tür bir zorlama olabilir? bunun zorlamayla ne alakası var?

(bkz: kuran hiç tükenmeyen mucize)
cahil diyerek hakaret etmedim tespit yaptım. lütfen.
3 tane din göndermişten sonrasını okumadım bari biraz araştırında sonra saçmalayın boyle cahil cahil hiç çekilmiyosunuz
tartışasım bile gelmiyor.
(bkz: werner heisenberg)

(bkz: paul dirac)

(bkz: kanıtsızmış)
Ne diyo bu lüzumsuz...
Görende; pezevenk, herşeye kanıtla inanıyor sanacak.
inanmakla kalsa yine iyi olan durum. Yine aynı kitap için yapılan katliamlar alınan canlar (-ki bunların çoğu masum) vardır. Bu kafalar hangi kimyasal maddeyle böyle oluyor düşünmemek elde değil ve bir de sözde alkol ve diğer kafa yapılcıların sözde yasak olduğu kitapta.
ben, 1400 yıl önce inen o kitabın bir sözünün hayatımı değiştirdiğine şahit oldum.
benim, o kitabı gönderdigine inandığımın yanımda oldugunu hissettigim anlar oldu.

kitaba da, gönderene de, alıp bizlere iletenin elciligine de seksiz suphesiz iman ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar