bugün

Trafikte insanı alt üst eden harekettir. Hele arkada iki cocugunuz oturdugu halde plakanıza yapışırcasina dibinize girip sizi katil olmaya zorlayan versiyonlar vardirki topunu trafik canavarlarina emanet ediyorum.
(bkz: fiat doblo)
izmir-aydın otobanında sıkça rastlanılan durumdur. bu otobana senede 1 kez radar konulmasından dolayı sol şeritte hız limiti 160'ı bulmuştur efendim. mutlu muyuz? ehliyeti kaptırana kadar mutluyduk.
bunu yapana; arabada yalnız iseniz, emniyet kemerini takıp bütün gücünüzle fren ve debriyaj yapmanız tavsiye edilir.*
ellemeyin sollasin. zaten ileride dumanlar icinde ve otomobilini hurdaya cevirip, durmus bir vaziyette olacagindan siz onu sollamis olacaksiniz. artik ruhuyla mi size bakar, yoksa kopmus kellesindeki acik gözlerle mi size bakar allah bilir.
150 km'yle gidiyorsunuz demektir.
(bkz: ferrari ye sellektör yapan şahin 1 6ie)
ferrariyi sellektör eden wolsvagen transporter.
(bkz: başlığı götünden anlamak)
Sol şeridi aç ben senden daha hızlı geliyorum manasına gelen durumdur.

özellikle otobanda ve bölünmüş yollarda en sol şerit türk şoförlerinin tapulu malı değildir. 140 ile sol şeritten giderken arkadan gelenin var olduğunu gördüğü halde şoför yol vermiyor ve sellektör yiyorsa demek ki bir yavaşlığı vardır. 140 ile giderken adam arkadan 180 ile gelirken selektör yapmasında ne yapsın? öndekinin keyfinin gelip sağa geçmesini mi beklesin? Orta ve sağ şeridin ne işe yaradığını birçok şoföre öğretmek gerekiyor.

peşin düzeltme: Ben ecelime susadım ama sende sol şeridi boş bırak arkadaş.
güncel Önemli Başlıklar