bugün

misal genç osman değil, benimdir. burada gülüyoruz.

ne hikmetse denk gelmedi bi türlü 1 yıldan az sürdü ve hiç denk gelmedi lan 14 şubata.

hayıflandım bir an içimden...
anneler gününde annesi olmayanlar ya da babalar gününde babası olmayanlar düşünüldügünde bu şekilde triplere girenlere küfredilmesi gereken insan türüdür.
birazcık sevgilisi varsa sorun etmemesi gereken kişidir.
hiç sevgili olmamak nedir kardeşim
iyice itin götüne soktunuz türkçeyi de valla!
hayattan bir beklentisi olmayan kendi halinde yaşamayı amaç edinmiş insan olabilir. belki üzülüyordur yaşadığı hayata, nefret ediyordur ve başkasını da o batağa sokup psikolojisini bozmak istemiyordur.

ayrıca;
(bkz: bu benim galiba lan)
bu benim. tek kişiyle bütün 14 şubatları geçirmeyi dilerdim.
(bkz: hiçbir 14 şubat a sevgiliyle girememek)
uzun süredir planlıyorum. bekleyip bekleyip tam 14 şubatta bir sevgili bulayım da efsanevi bi başlangıç yapayım diyorum. ama nasıl oluyorsa hazırlık dönemi tam şubatın ilk haftasında aksaklık çıkıyor. garibim kızlara yazık oluyor. neyse seneye kadar bekleyecek zavallılar.
O benim! *
kafası rahat olan insandır.
hediye alma derdi olmayan insandır.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç) ancak inşallah ilk kez bu sene şeytanın bacağını kıracağım. (bkz: ah lanet şeytan ah)
(bkz: cimri insan)
bir nimettir. benim de ilk oluyor bu sene fakat bu sefer de doğum günü 14 şubat. 1 taşla iki kuş. cimrilik belirtileri mi lan bunlar ?
gayet normal insandır. 14 şubat da diğer günler gibi bir gündür. olayı sırf bir güne indirgemek saçmalığın daniskasıdır. özel günü 14 şubat'ta geçireceğine başka bir günde geçirsin; ne fark eder?
hiç kelimesinin cümle içerisindeki konumunun yüklediği anlam itibariyle, denk getirse, sevgililer gününe 3-5 sevgiliyle girmesi de muhtemel insandır.
kapitalizmin oyunlarından birisini hiç oynanamamış kişidir. alnından öpülesidir.
hiç olmadı kardeşlerim. ama bu başlık sayesinde yalnız olmadığımı öğrendim. çok mutluyum sözlük çoook.
edit:son 14 şubatta sevgilimleydim ayık olun
(bkz: yazar benden bahsetmiş)
harbiden ya hiç mi denk gelmez bu meret bu güne?
Unutmayın erkeğin ilk sevgilisi, kıymetlisi ve tapılası kadını annesidir. Bu yüzden erkekler her zaman bir sevgiliye sahiptirler.
yatıp kalkıp dua etmesi gereken, yüce insandır.
14 şubatta güller kaç para biliyormusun sen? birde bunun hediyesi, yemeği : )
14 şubat'ta işini bilirse tek gecelik bi ton karı düşürebilme ihtimali olan kimse.
(bkz: tisba)
(bkz: allah beterinden korusun)
gene o gün full uyuycam galiba..
işte o benim. Sözlüğün genç, güzel, boşta olan kızlarına da bu gece için talibim. söz veriyorum kafamda cinsellik taşımıycam. ne bileyim insan gibi bi yemek yeriz, gider bir yerler de iki kadeh bir şeyler içeriz, ayy ben içmem derse sinemaya gideriz, burda yazarak girmek istemiyorum lann, anlayın beni.
güncel Önemli Başlıklar