bugün

https://hdp.org.tr/tr/mer...iliskin-aciklamasi/15064/

resmi internet sitelerinden yapmış oldukları malum olayla ilgili açıklamadır.

"40 yıldır süregelen ve on binlerce yaşama mal olan çatışma boyunca, daha önce de PKK tarafından asker, polis ve devlet görevlileri alıkonmuş, ancak alıkonanların canlarına bir zarar gelmemiştir" gibi resmen pkk doğrusunu bilir siz anlaşamadınız vardır bir yanlışınız minvalinde açıklama yapmış adamlar.

düpedüz pkknın avukatlığını yaptıkları açıklamadır.
Hadepeli öşexçilere yakışır bir açıklama olmuş açıkçası.. Ya siz ne bekliyorsunuz bu dingillerden hala?? Ölen askerleriniz için üzgünüz, başınız sağ olsun denilmesini mi..

Ya galiba, cumhuriyet tarihinin en saçma ve en kalleş dönemindeyiz.. Binlerce türk'ün katili olan terör örgütünün siyasi ayağı mecliste.. Ben bu olayı hâlâ çözemiyorum.. Bana rüyaymış gibi geliyor.. Halbuki bu dünyanın hiçbir yerinde olmamıştır..
metindeki %20'lik pkk güzellemesi dışında akp ile ilgili söylediklerinin tamamı doğru. hdp pkk'nın siyasi uzantısıysa akp'nin bu partiyi kapatacak gücü var. buyursun kapatsın. kapatmıyorsa da bu terör örgütü destekçisi partinin yaptığı her icraattan kendileri de sorumludur bu saatten sonra.

buradan atıp tutmak kolay ama orada rehin tutulanlardan birisi sizin ailenizden biri olsaydı ve böyle bir operasyon sonucu hayatını kaybetseydi ne düşünürdünüz acaba? tavizse taviz amk, 13 rehineye karşılık gerekirse hapiste tutulan 13 terörist salınsaydı da bu çocukların saçının bir teline zarar gelmeseydi.

asarız keseriz diye buradan mastürbasyon yapmak kolay da milliyetçilik öyle basit bir olay değil. israil'e bakın da az görün nasıl oluyormuş milliyetçilik. adamlar bir vatandaşları için dünyayı yerinden oynatıyor gerekirse.
ya bi siktirin gidin halen daha pkk ve hdp'yi aklamaya çalışanlar var.

açıklama da diyor ki daha önce esir alınıp sağ teslim edilenler olmuş.

ee madem öyleyse neden 6 senedir bu gariban insanları vermediler?
yok be oğlum. bir oy cehapeye bir oy hdp'ye. çiçek çocuğu hep onlar ne terörü.