bugün

olur sevgiliniz size bu sevgilimle kutladığım ilk sevgililer günü der ise inanmayın. hediye falan almayın. romantik olmaya çalışmayın. ya da inanın, olun ve görün.
*
3 yıl öncesinin sevgililer günüdür.
+ segiline ne hediye aldın ?
- eldiven
+ neden eldiven ?
- sevgilim elim de
+ ...
bir de 14 şubat günü ayrılmak vardir ki.. (bkz: akıllara zarar)
bugün yemek yediğimiz bir restaurantta arkamdaki bayandan duymamla geçtiğini öğrendiğim meşk dolu gündür.

"orospu telefonu gibi telefonun hiç susmuyor" derler ya işte öyle bir kadının son görüşmesinden kesittir:

-(yine telefon sesi)
+efendim mahmut
-.....
+dün sevgililer günüymüş niye aramadın .mnakodugum.

cümleten geçmiş olsun.
emperyalizmin modern kültürüne dayalı kapitalist gün.
patlıcan bombası sabotesiyle güldürmüş gündür.
allah bi daha yaşatmasın ahıah.
(#4704411)
kapitalist bayramı olduğuyla yetinmeyip, sevgili annelere, babalara, arkadaşlara da hediye alınması önerilmektedir. doğalgaz kartına her gün artırdığı sigara parasıyla gaz yükleten vatandaşın ağzına layıktır.
sevgilisi olanlar için güzel bir gündür. erkek için biraz masraflı olabilir fakat güzeldir. saplar içinse ondan bir gün önce saplar günü kutlanabilir.

(bkz: maksat muhabbet olsun)

(bkz: 13 şubat saplar günü)
kapitalizmin yavşaklığıdır. az önce yandaki pizzacıda gördüm sevgililer gününde kalp şeklinde pizza yapıyorlar. düşün sevgilin sen ve mantarlı pastırmalı sucuklu pizza. aşağıda ki örnek sohbetlerden biri olasıdır

nalan: ayça sana sevgilin ne aldı
ayça : kalp şeklinde pizza aldı
nalan: nasıl yani o yenince biter ki kızım
ayça : yok öle değil bokumuzda kalp çeklinde çıktı, aşkım çubukla ismimizi yazdı bak resmine
nalan: ........... (kızımız koşarak kusmaya gider )
bir 14 şubatı daha hediye almadan geçircemiz için kurban keseceğimiz gün.
yeni sevgili yapmak isteyip de hediye almak istemeyen bünyeler için bekleme gününün sonudur. 15 şubat 2009 günü hepsi birer timsah olacaktır.
kesicez diye biliyorum ben..

edit: günleri karıştırdım galiba, ben de diyorum bu çiçeği niye yedi bu dana kurban bayramında..
Kapitalizmin cilvesidir.
(bkz: 18 yıl 18 tek)
cumartesi ye rastgelen yılın 365 parçasından biri.gereksizdir,önemsizdir,saçmadır böyle birşeydir işte.
hediye yağmuru yaşanılacak gün * *
yalnız olacaklar veya sevgilisiyle olacaklar için forum sitelerindeki film önerilerinin dikkate alınacağı gündür..
* * *
cumartesi gününe denk geldiğinden dolayı kursta ders işleyerek geçireceğim gün.
sevgilin olsa ne hediye alayım diye kendini yediğin,olmazsa millete ağzını ayıra ayıra baktığın gündür.sonuçta her türlü sorun bir gün.
ilk sevgililer gününü kutlayacak çiftler için zorlu bir sınav. taraflardan biri diğerinin önemsemeyeceğini düşünür, diğeri önemser. beklentiler çatışır, iki taraf da kendini mutsuz hisseder. normal şartlar altında tatlı tatlı geçirelecek bir günü ziyan etmektir sadece.
sevgilime, "görüşelim mi?" gibi abes bir soru sorduğumda, "görüşemeyiz hedecan, o gün dersim var..." demesiyle dumur olduğum, uzun zamandır sevgilim olmasına rağmen "sap" gezdiğimin tasdiği olacak gündür. insan yalnız bir hayvan... yalnız geldim yalnız gitcem gerçekten de...
ekonomik kriz falan çokta götte, insanlarda yine bi kendini sevgiliye kanıtlama, kendini bir güne sığdırma çabasıyla, malımsı bir mutluluk içerisine girecek, söylemedi demeyin bak.
istemem yan cebime koy günüdür.
fuzuli bir gündür.