bugün

fatih ceylan'ın formasını değiştirdikten sonra formayı ters giymesinden ötürü bizim yöneticilerin bu maçta kural hatası var diye federasyona başvurmasını beklediğim maç.
garip şeyler olan maç. hakem iki sarıdan zitouni'yi kırmızıyla atarken karar değiştirip meira'ya sarı verip kırmızıyı cebine koydu.
galatasarayın 1-0 kaybettiği maçtır.
skibbe nin futbolun f sinden anlamadığını kanıtlayan maç olmuştur. galatasaray 1-0 geride adam barışı çıkarıp mehmet güveni oyuna alıyor. kimse de demiyo ki aga bu nedir?
(bkz: gote geldi askimiz ikimiz de saskiniz)
mehmet özdilek'in kaliteli bir teknik direktör olduğunu gösteren maç. tebrikler antalyaspor.
#4696484. butun temennilerimin gerceklestigi mactir.

yanit: butun gs li arkadaslara eksilerinden dolayi tesekkuru bir borc bilir ve bu borcu odemem.
hakemin şaka yapar gibi zitouni'ye sarı kart çıkarması ve zitouni'nin afallaması maçın en güzel anıdır, türk hakemliğinin özetidir. şaka mısın arkadaş?! adam neredeyse gole giderken düşürülüyor, faul yapana değil düşene kart çıkarıyorsun! ben zitouni'ye kart göstereyim belki arada kaynar diye mi düşündü acaba? sabri hakeme ne dedi o posizyonda? lost mu izledik maç mı belli değil.
galatasaray dan; sivas , trabzon , beşiktaş ve fenerbahçe ye sevgililer günü armağınıdır. *
sezon içinde beşiktaş'ın 5 kez karşılaşıp, 5 kez yendiği antalyaspor'un galatasaray'ı yendiği maçtır. şampiyon olur dediğim galatasaray'ın bu maçını gördükten sonra, beşiktaş'ımın olası trabzonspor galibiyetiyle şampiyonluk şansının galatasaray'dan çok daha fazla olduğunu düşündürdü bana. ha bir de iyice tekrar izlesin galatasaray yönetimi maçı. kural hatası vardır belki.

not: eksileyin lan nihahahaha, ayar verdim zira. *
hakemleri falan geçtim, önceki maçlardan birinin sonunda da söylemiştim, galatasaray'ın sağlık ekibinin komple siktir olup gitmesinin şart olduğunu artık iyice gözümüzün içine sokan maç. giden gelmiyor, böyle yamalı bohça kadronun üstüne bir de yeteneksiz bir teknik direktör eklenince kaçınılmaz son bu oluyor. bunların sahte tıp diploması var adnan abi, doktor falan değil bunlar.
maçın bitmesine 4 dakika kala meydana gelen bir hadisede, zitouni ye verilen kartın geri alınması ve meira ya verilmesi sonucunda; galatasaray ın kural hatası nedeniyle maçın tekrarını isteyeceği maç olacağını tahmin ettiğim maçtır.
bu maçtan sonra mehmet özdilek ligtv'ye röportaj vermiştir. Adam teknik direktör olduktan sonra ses tonu değişmiş. ahaha komiksin.
Antalyasporun bir gölünün ofsayt nedeniyle güme gittiği karşılaşmadır.

http://www.ligtv.com.tr/V...oHaber/?r=1&hid=52642
baros'un bir sutunun direkten dışarı gittiği ve 2 net poziston kaçırdığı maç. yerine giren ümit karan ise hakeme bol bol itiraz etmiştir.
(bkz: galatasaray/#4699948)
hakemin oyun tekrar başlamadan evvel kararını(bu sarı kart olur, kırmızı kart olur, gol olur...) değiştirebileceğini, böyle bir hakkının olduğunu, yani bunun tersini söyleyen bir kuralın olmadığını öğreten* maçtır.
baris ozbek denen futbolcu görünümlü marangoza uğraması gereken tahta parçasının (kalas demedim) galatasaray'ın yenilmesi için elinden geleni yaptığı maç. (burada küfür ediyorum)

önce, sağ kanatta gerzekçe yaptığı top kaybı sonrası antalyaspor'un attığını başlattı ve başlayan atakta volkan yaman'ın sakatlanmasına neden oldu. birkaç dakika sonra ise ömer çatkıç'a gereksiz bir faul yaptı ve faul atışını her zamanki gibi 3-5 metre önden kullanan ömer çatkıç'ın uzun topunda gelişen atakta antalyaspor golü buldu... maçın özeti bu şekilde.

arda turan sahada yoktu, maçın en etkisiz adamıydı. skibbe oyuncu değiştirmek için 64 dakika bekledi. insanı sinir etti. maçı kazanacak hiçbir hamle yapmadı. antalyaspor gibi doğru düzgün top oynamayan takımı rahat yenecekken, bu sezon 4 puan hediye etti galatasaray. son 4 haftada 4 puan topladı. şampiyonluk zora girdi...
Antalyasporumuzun hakederek kazandığı maçtır.
(bkz: tek kardeş antalya gerisi palavra)
(bkz: hodrimeydantalya)
(bkz: mehmet özdilek power)
ömer'in tekrardan çok kaliteli bir kaleci olduğunu hatırlattığı maçtır. ben yıllardır anlamış değilim galarasaray ve diğer büyük takımlar neden bu kaleciyi almaz takımlarına. galatasaray'ın şu anki yabancı kalecisi tam bir fiyaskodur ömer'in yanında. onun harici galatasaray'ın futbol oynamadığını ve adnan polat'ın hafta içindeki galeyanı üzerinden ayar vermek istemem veren vermiş zaten.
nondanın kaçırdığı golden sonra başını ellerinin arasına aldığı sırada kale arkasında çekirdek çitleyen çocuğun kendisine hareket çektiği karşılaşma olmuştur.* *
galatasaray'ın gündüz oynama fobisini bir kez daha gösterdiği maç.
can sıkıntısından izleme kararı aldığım maç. maça gelirsek;

-ilk yarıda antalya'nın golü ofsayt diye verilmedi.
-skibbe'den de hoca olmaz bu.
-volkan yaman sakatlandı, alparslan'ı koysana bek'e, niye topal'ı devşiriyon.
-aydın yılmaz sağ'da oynar, arda solda. e sen gidip aydın'ı sola, arda'yı da bir ara sağda oynattın, zati arda sonra dayanamadı boş boş gezdi.
-bence baros gol kaçırıyordu ama çıkmamalıydı, tek defansla didişen adam oydu. nonda statik oynadı, hiç koştuğunu görmedim.
-sabri, barış, mehmet güven..... bu adamlara bayılıyorum la ben, komedi valla. skibbe'deki mehmet güven aşkı hiçbir şeye değişilmez galiba. her maç fark da olsa yenilse de gs, hep mehmet güven giriyor oyuna. nötr adam zati. barış sabri desen futbol zekası sıfır olan adamlar.
-arda, bugün yoktu hiç.
-antalyaspor'da ise golü atan eleman fena değildi, kim la bu diyordum, almanya'dan gelmiş. fatih ceylan zati sakarya ve kayseriden tanıdığımız sol açık. zitouni de bir ara zorladı sol kanadı gs'nin. ömer gene çok iyiydi.
-hakemin nonda ve diğer elemana gösterdiği kart über komedi idi, lafa gel... ulan iki tane itişmeyle kart gösterilir mi, bu adam bir daha maç yönetmesin, ayıptır ya. hele son dakikalarda bir yalçın'a gösterdiği kart var ki, çok saçma, adam cezalı olmuş bir de.
-baros'a verilen kartta dikkat edilirse sanki ömer eliyle baros'a müdahele yapıyor gibi. ama suç baros'ta sürekli el ve kendini bir iki kere atınca şüpheli durumunda hakemler için.
-lincoln yoksa bu takımda lider olacak, ara pas atacak adam yok.
-haaa bir de, duran topta neden sabri geliyor yahu? de sanctis daha iyi çekmez mi ki?
aydın yılmaz'ın bendeki şanslarını tükettiği maçtır. çok şans verildi ama hala ortada yok, artık olumlu işler yap. ilk yarıdaki samiyende oynanan antalya maçından sonra bir daha iyi oynamadı. bendeki şanslarını tükettin diye soğuma lan futboldan sakın, skibbe alır seni yine.