bugün

an itibari ile adapazarı'nda gerçekleşmiş olan olaydır... yaşları 14-17 arasında değişen 14 kişi bak yazıyla yazıyorum ''on dört'' ,14 yaşında ki bir kız öğrenciye cinsel tacizde bulunmaktan göz altına alındı..

allah gani gani belanızı versin ulan...!!!

edit: o eksileyen arkadaş özelden mantıklı bir neden açıklarsa özür dileyeceğim kendisinden..
muhabbet kürtaj ve tecavüz üzerinden gittiği için abartılacak ve insanların gözüne sokulacak olan olaydır.

ulan dalağını siktiklerim, bundan 2 yıl önce 15 yaşındaki kıza 35 kişi tecavüz ederken niye bu kadar isyan etmediniz. resmen sanal gündemin köpekliğini yapıyorsunuz.

tamam güzel bir olay değil ama her şeyi şu adamların planlarına dahil etmekten vazgeçin. arka planda geçenleri görmekten aciz gözlerinize attırayım.

not: kıbrıslılarda artık kıbrıslı türk yazılacak pasaportlarında. ne kadar güzel değil mi?

edit: anlaşılmadığı için tekrardan açıklama gereği duyuyorum.

bu ülkede ilk kez yaşanan bir olay değil. sürekli bu tür şerefsizce olaylar yaşanıyor. sadece ya bütün olaylara aynı tepkisel şekilde yaklaşın ya farklılaştırmayın bazılarını.

bir ay içerisinde 90 şehit verilir kimse siklemez amına koyim. bir günde 15 şehit verilir, birileri tüm toplumu gaza getirir. herkes ayağa kalkar. en fazla 3 gün ayaklanılır yürüyüş falan filan. sonra hepsi unutulur.

şimdi nitekim kürtaj geyikleri dönüyor diye bu muhabbete atar batar vatan geyikleriyle yardırıyorsunuz. 1 ay sonra bu geyikler unutulunca bilmem nerde kaç yaşındaki kızı kaç kişi tecavüz etmiş umurunuzda olmayacak!
Şimdi sayın efendim her seferinde zurna zırt diyor biliyoruz fakat neden zırt diyor zurna, nasıl bu raddeye geliyor? Hemen mi oluyor yoksa zaman almış bir döngü mü bu?

1-) Masturbasyonu toplum gözünde günah, fena, ayıp, ıyy, ıvranç kıvamına getiren gerek büyük gerek küçük güzel insanlarımızın cehaleti buna yol açabilir

2-) Köylerde eşek, koyun vb. büyüklü küçüklü baş hayvanlara tecavüz eden cinsel eğitimin tek zerre sperminden yararlanamamış güruhtan kopup şehire atlayanlar uçkuruna sahip çıkabilir mi? Elbette hayır.

3-) Mini etek giymenin dahi bir tabu olduğu ülkemizdeki sakallı cübbeli amcalarımız sağda solda var olan üniversitelerimizdeki özgürlüğüne biraz düşkün bir hanım kızımımızın "kot" bakınız KOT! giymesine dahi dönüp dakikalarca baktıktan sonra "cık-cık" çekmesi ve bu "ALiM"lerden fetva alan cühela kitlenin "AMiN"leri sonrası evindeki çoluğa çocuğa empoze ettikleri fikirleri dolayısıyla liselerdeki bu vahşetin elle tutulur bir sebebi olduğunu görebiliyoruz.

Bir de şunlar vardır

(bkz: Dişi it kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz)
(bkz: Ateş olmayan yerden duman çıkmaz)

Anlatabildim mi?
bu taciz olayını da islamiyet'e bağlayan kişileri görmemizi sağlayan olaydır.
kimse kafasına takmasın tacizciyi sakarya'da fazla yaşatmazlar.
edit: imla.
kendi rızası ile olmuştur.

-yargıtay
tamamen kızın suçudur. daha küçük yaşlarda bile kızın suçudur.

yargı kararları emsal kabul edilir.
damacanaya bile cinsel obje gözüyle bakanlardan sonra garip gelmeyen hadise.
sorulduğunda kesin o kuyruk sallamıştır! (bkz: orospu çocuğu)*