bugün

Olay aydın'da gerçekleşmiş. Nereye gidiyor bu insanlık aklım almıyor. Bu yaratıkların derhal toplumdan soyutlanması ve bir daha insan içine çıkarılmamaları lazım. Ne gerekiyorsa yapılsın artık. Bıktık.

Edit: 14 yaşından itibaren 3 yıl boyunca gerçekleşmiş. Çok yazık.

Edit 2: ayrıca bu başlığı açmadan evvel arayıp aynı başlık var mı diye baktım. "14'lük kıza 200 kişinin tecavüz etmesi"'ne benzer saçma sapan bir başlık açılmış. Ulan "14'lük" kız tabiri nedir? Çocuk bu daha be çocuk. Niye diliniz çocuk demeye varmıyor şerefsizler. Hiç mi vicdanınız sızlamıyor?

Edit 3: imla. Elim ayağım titriyor sinirden.

Edit 4: (bkz: babamın sütü çok acı) bu başlık için kapatma kampanyası düzenlenmiş. Aradan tam 1 yıl geçti. Ne değişti bu ülkede?

http://m.t24.com.tr/haber...yunca-tecavuz-etti,391689
Ne orospu çocukları var be...
Her gün diyorum orospu çocuğu sayısı gün geçtikçe artıyor diye.

Ama bu kadar orospu çocuğunu ben bile tahmin edemedim.

Toplayıp cayır cayır yakmak lazım bu kişileri. Halka açık bir alanda tabi ki.
Allah belalarını versin bunu yapanların.
as20: allah belalarını versin.
Ne kadar da acınası bir insanlık. Insanoğlu hiç ders almaz hiç acımaz çocuğu yaşındaki kıza lanet olsun böyle pedofili insanlara, yaşamaya hakları yok onların.
çocukları çok severdim, böyle sevimli bir çocuk görürsem severdim, ama artık bu orospu çocuklarının yüzünden seveceğim varsa bile sevmiyorum. kız yeğenlerim var daha küçükler, onları bile severken hep bir acaba annesi babası yanlış düşünüyor olabilir mi diye kendi içimden geçirir oldum.
Alayının amk.
ilk tecavüz haberi değil tabii ki. son olması için de en ufak bir çaba gösterilmiyor. o zaman da iş başa düşüyor. özellikle ergenlik döneminde çocuklarımıza başı şeyleri aşılamamız gerekiyor. yoksa bu ülkenin yargısına falan işimiz kalırsa yandık.
Çocuğun vücudunda ve ruhunda onarılması güç hasarlar açmıştır.

Peki neden adalet işlemiyor bu ülkede? Neden cezasız kalıyorlar?

Neden senelerdir tecavüz ve sübyancılık suçları cezalarında hiç bir ilerleme yok? Neden aksine hafifletiyorlar suçu?

Hakimlerimiz savcılarımız da mi sübyancı? Hayır sorun ne?
Dosyayı adam gibi okuyup araştırmak yerine 31 malzemesi olarak mı kullanıyorlar?

Mevcut yasalar ile bu mahluklar cezalandırılabilirlerdi.

Yapmıyorlar.

Allah yok, ilahi adalet de yok. Ama bir gün imkanım olacak ve hepinizi vücudunuzda tek damla kan, tek bir organ kalamayasıya dek delik deşik edeceğim.

14 yaşında çocuğa 200 kişi normalmiş gibi tecavüz edebiliyorsa o ülkenin adeletini de, insanlarını da, dinini de, kültürünü de, o sikik beyinlerini de paramparça ederiz.

Zaman meselesi.
inanılır gibi değil. tecavüzcülerin hepsini toplu şekilde öldürmedikten sonra her şey boş...
Tek kelimeyle utanıyorum.
nasıl aşağılık şerefsizler ile aynı topraklarda yaşadığımızı aynı havayı soluduğumuzu gösteren sayısını hatırlayamadığım olaydan bir tanesidir.

zorda kalırsın hırsızlık yaparsın yaşamak için.. zorda kalırsın insan öldürürsün kendini korumak için.. zorda kalırsın kavgaya karışırsın can yakarsın.. zorda kalırsın her türlü suçu işleyebilirsin hepsinin bir mazereti vardır. kabulde edilebilir ama tecavüzün hiç bir izahı yok lan. adi suçlar içerisindeki en aşağılık suçtur bu. senin kendisine dokunmanı istemeyen bir insana kadın erkek hayvan fark etmeksizin nasıl yaparsın bunu. bu kadar ezik aşağılık nasıl olunur aklım almıyor nasıl yokluktasınız nasıl iğrenç insanlarsınız ki karşı cinsten birisi size yaklaşmıyor bu yola başvuruyorsunuz..

ne desek eksik kalacak bir değil on değil elli değil iki yüz kişi anasını satayım..
Bu tür şeylere görmezden gelecek kadar iğrençleştik, bu ha sizin kızınıza olmuş ha başkasının kızına, bunu anlayabilmek için illa başımıza gelmesi mi gerekiyor.
allah belalarını versin.

kızın annesi babası da suçlu amk.
Ulan şu ülke de bi askerimin ölümü bir de kadına tecavüz öyle normalleştirildi ki. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyen kafanızın da bunları yapanında allah belasını versin.
utanç vericinin de üstünde bir tecavüz faciası. artık anlamaları lazım ki bu ülke tecavüzcülerle, din tüccarlarıyla, katillerle asla gelişemeyecek.
yapan serefsizler mumkun oldugunca hayatta ve bilinci acik tutularak
kerpetenle ceke ceke yavas yavas minik minik parcalara ayirmak suretiyle liğme liğme edilmelidirler.
serefsizlerin de kendi baslarina geleceklere riza gostereceklerinden hic suphem yok.
"Tüm okulları imam hatip yapıp toplumun ahlakını yükselttik" diyenlere ithaf olunur aslında bu olay.

AKEPE iktidarı ile birlikte bu tip olayların artmış olması tesadüf değildir.

Hatta bu eylemde bulunanların hangi partilere mensup seçmen olduğuna bakın %90 nının dini temellere dayalı partilere oy veren kişiler olduklarını görürsünüz.
görünen o ki idam cezası gelmediği sürece tecavüzün hiçbir şekilde çaydırıcılığı olmayacak.
ibret olması için tecavüzcülerden bir ikisini kızılay'da, taksim' de sallandıracaksın. bak o zaman memlekette tek bir tecavüz olayı oluyor mu.
ben bir ailenin kocaman adama küçücük kızı nasıl peşkeş çektiğini gördüm parkta spor yaparken adamın sarılışından tiksindim çocukla kalktılar yürümeye başladılar oradaki ablaya adını sordum kıza seslendim çağırdım baban biliyor mu dedim bu amcayı biliyor arkadaşı dedi sana hep sarılıyor mu dedim evet dedi baban annen biliyor mu dedim evet o amca beni öyle çok seviyormuş dedi yapmasın istemiyorum bana sarılma de bazı yerlere sadece sen ve annen dokunabilir dokunursa bağır dedim sonra annesi seslendi kız gitti o şerefsiz annesinin babasının yanında yine öyle sarındı elleri olmayan göğsünde Allah hepinizin belasını versin çaresizlikten ağladığım andır.
ve malum hükümet her seçim öncesi bir genel af çıkarmaya yeltenerek bu lanet olası insanlardan oy almaya çalısmaz mi bir de?
lan ne ara bu kadar vicdansız olduk aq aklım almıyor. psikolojim bozuldu artık şu olaylar yüzünden. kimsenin iplememesi asıl kötülük.
Gordum bende ya haberlerde. Allah belalarini versin.
Erkek sıfatını haketmeyen 200 tane yaratığın işlemiş olduğu insanlık suçu

insanlık mertebesine ulaşamamış, esfele-i safilin(aşşağılarında aşşağısı) hayvanları ve şeytanları tiksindirecek gayya çukuruna düşenlerin 14 yaşında ki bir çocuğa karşı yapmış bulundukları insanlık dışı bir suçtur.
güncel Önemli Başlıklar