bugün

insanlık dışı bir eylem daha. hatta bu her şeyin dışında.
Aşçı bahçıvana bahçıvan uşağa uşak şoföre sonra herkes bahçıvana cümlesine benzer anlam taşıyan çoğul sevişmedir.
al işte iki üç tane ruhu orospu evladı olmuşlar yüzünden erkekliğimizden utanıyoruz amk.

pezevengin evlatları size insan diyenin.
orospuçocukluğudur. bu ülkede böyle olaylar varken bu şerefsizlerin geçtim idamı, hadım edilmesine bile insanlara ikinci şans zırvasıyla, sözde insan taklidi yapan yavşaklara sesleniyorum. o çocuğun ikinci bir şansı yok. ölene kadar o olay onu rahatsız edecek.
(bkz: beynini siktiklerim)
(bkz: tövbe bismillah) denilesi hadisedir.
başbakan muhteşem yüzyıl ile uğraşmayı bıraksın da, tecavüze ne gibi caydırıcılık getiririm diye düşünsün!
ohhh! tecavüz et serbest bıraksınlar, bu ne lan böyle!
gören duyan herkes tecavüze yelteniyor!
3 yaşındaki çocuk tecavüze uğrayınca boncuk yutmuş oluyor. 14 yaşındaki kız orda burda tanıştığı adamların evine girip tecavüze uğrayınca sanıklar hakkında 30 ar yıl hapis cezası isteniyor. "haketmiş yollu ne işi varmış elin adamlarıyla" damgası yapıştırılacak cinsten bir olaydır.
ilginç ayrıntılar içeren, iğrenç olaydır.

--spoiler--
nisan ayında da yine Facebook üzerinden tanıştığı 16 yaşındaki V.G. ile kendi rızasıyla ilişkiye girdi.
--spoiler--
acaba kaçınız haberin tamamını okudu merak ediyorum.
ilk hata internetten tanışılan erkeğe gereğinden fazla güvenmektir.
sonuçta daha çok gençsin bu özgüven tamamiyle cahilliğinden geliyor.
ikinci olarak da ilişkiye girdiği kişilerin hepsi tecavüz etmemiştir (hayır burada erkekleri savunmuyorum objektif olmaya çalışıyorum)
ve son olarak madem başına böyle bir olay geldi neden tekrar tekrar aynı hataya düşüyorsun.
ayrıca (#17897517) kezbanlık bir ömür boyu demek istiyorum.

sonuç olarak kızımız akılsız başın cezasını çekmiştir.
tecavüz eden erkeklerin de cezasını bulması en büyük temennimdir.
ama sadece erkekleri suçlamak abesti iştigaldir.
idamın geri getirilmesi gerektiğini gösteren olaydır hatta kazığa oturtacan bunları.
bana zorlamaymış gibi gelen tecavüz hikayesi.

şimdi gazeteye göre bu kız birinin evine gidip tecavüze uğramış. 2 ay sonra yine başka birinin evine gidip elleri bağlanıp tecavüze uğramış. sonra facebook'tan biriyle tanışıp kendi rızasıyla ilişkiye girmiş. bu olaydan bir ay sonra parkta tanıştığı 5 kişinin evine gidip esrar içmiş ve tecavüze uğramış. nihayet ailesine anlatmış. anlattıktan sonra evden kaçmış ve 2 gün sonra babası tarafından parkta bulunmuş.

eksi yağmuruna tutulacağımı biliyorum ama her gittiği evde tecavüze uğradığı halde halen evlere gitmeye devam eden birisi bu kız. aklıma acaba tecavüz değil de uyuşturucu için kendini satarken müşterisinden parasını alamadığından yaşının küçüklüğünü de bahane edip tecavüze uğradığını mı söylüyor olasılığı da bana hiç boş gelmiyor.

eksi yağmuruna tutulmadan son not: tecavüz taciz vb. tüm eylemlere, sübyancılığa peşinen karşıyım. ateistim. galatasaraylıyım.
alttaki yorumlardan biri '' her tanıştığıyla eve giderse olacağı bu''.
(bkz: orospu çocuğu)
şerefsizliktir böyle oruspucocukları oldugu surece dunyayı sikesim gelıyor.

edit: haberi okuduktan sonra o kızında beynini sikeyim dedirten olaydır kızım her tanıstıgın erkegin evine gidilir mi?
bi sn ya kimse haberi okumamış. kız netten tanıştığı kişinin evine gidip tecavüze uğramış ama daha sonra hala birileriyle nette tanışmaya ve evlerine gitmeye devam etmiş.

şimdi entylerimizi gözden geçirip bir dahi aşk ile yazalım.
türkiye nin yaşanmaz bir ülke oldugunu gösterir.
diyarbakirda yasanmistir. bastirilmis duygularin aciga cikma yoludur.
çok cocuk yapılmasının sonucudur. salın cocukları sokağa artık ya gaspçı ya orospu olur.
ceza olarak, kafalarını birbirlerinin götlerine sokarak 'human centipede' filminin gerçek yaşama uyarlanması gereken tecavüzcülerdir.
hepsı serbest bırakılacaktır eskı davalarda da oyle olmustu muhtesem yuzyıla ugrasana kadar bunlar ıcın yenı yasa yapsaya başbakanınız! yok ama onemlı olan gundem bunla ılgılı yasa yaparsa gundem olurmu! olmaz. oy vermez cahıllı kandıramaz. bunu yapan, destek olan, cezasını bılerek azaltan muslumansa onların muslumanlıgna baslarım. mahkemde kız karsı koyabılırdı falan dıyecekler.
(bkz: hüseyin üzmez in tutuklanması)
kaynak:http://www.haberturk.com/...n-uzmez-tekrar-cezaevinde
elbette bahanesi olamaz ancak kız da sanki tüm musibet olayları kendine çekmiş gibi.
insanlık dışı olay...
üstlerine benzin döküp yakmalı...
hüseyin üzmez yasasını çıkaran hükümetin bok yemesinden ileri gelen sorun, ayrıca bülent arınç'ın olaya müdahale etmemesi yerinde bir karardır adam çok utanıyor.
küfürleri kifayetsiz bırakan eylem.
sizin ananız babanız yok mu? bacınız karınız yok mu? allahsızlar!
işte bunlar hep seks.
Fake gibi görünen haber. Başlığın üslubu iğrenç. Kız nasıl oluyor da sadece iki ay içinde aynı hatayı yapabiliyor. Bu kadar cesaret nereden geliyor anlamak güç. Uydurma olması muhtemel.