bugün

şu anda atv' de verilen bir haber başlığı.

14 yaşında evlenen, iki çocuğu olan, eşi cezaevinde bir kadının hikayesini dramatize ederek çıkarılan yasayı resmen aklamaya çalışıyorlar. amaç çocuk yaştaki evlilikleri kutsamak, durumu legalleştirmek. batsın böyle zihniyet.
Şu çocuklardan elinizi çekin artık.
Ne sapıklar var be 14 yaşında çocukla evlenmek nedir ? 50 60 yıl önce olsa 16 17 yaşında ki insanlarda bir olgunluk varmış. Şimdikiler baya baya çocuk.
bu devirde 14 yaşında evlendi tek suçu düşüncesiz bi gerizekalı olmasıydı.
14 yaşındaki çocuğa prezarvatif dağıtmak normal çağın gerekliliği 14 yaşında evlenince çocuk gelin falan filan.

14 yaşındaki "çocuğun" sevişmesini normal karşılıyorsunuz da evlenmesine neden bu kadar karşı çıkıyorsunuz anlamadım.

14 yaşındaki "çocuğun" evlenmesi de sevişmesi de yasaklanmalı. Cezası olmalı.
bunlar aptal ya. lan yasa tek seferlik. madem böyle salaklık yaptınız cezasını çoluk çocuğunuza çektirmeyelim aç sefil büyümesinler babaları yanlarında olsun demek. lan bunun nesine karşı çıkıyorsunuz?
mesele prezarvatif dağıtılması da değil evlenmesi de. eğer sen bu insanlara zamanında eğitim verirsen, en azından cinsel eğitim konusunda bir farkındalık yaratırsan bunların hiçbiri zaten olmaz. ama sen kızına okuyup napacak diye eğitim vermezsen bu ülkede her zaman ikinci sınıf muamelesi görür. böyle bir eğitimin olması gerekiyor.
Bakın biz değil kadem bile ne diyor? Biz desek ne anarşistliğimiz kalır, ne vatan hainliğimiz. Kadem'in bu konudaki görüşlerini okuyun.
islamcılardaki pedofili eğilimini net olarak gözler önüne sermiş haberdir.
istediğiniz kadar inkar edin ama gerçekten böyle bir olgu var. bu yasa muhabbetlerinden çok daha önce de haberlerde yer bulan bir şey bu.
ben 14 yaşındaki halimi biliyorum. eğer sevdiğim kişiyle evlenme imkanım olsaydı evlenirdim. yok işte o yaştaki çocul okumalıymış bilmem ne. okumak zorunluluk mu kardeşim? sen okursun, kızını da okutursun. okumak istemeyeni de zorla okutmanın manası yok. 14 yaşındaki bireyin olsa olsa kafası karışıktır. ama aklı yerindedir. zina yapacağına evlensin.
bir gerizekalı sözüdür. böylelerini tavana asacaksın valla.
Dedesi ninesini iki koyun, beş tavuk, bir topal eşek karşılığı satın alan kokulu çorap tayfanın pedofiliyi meşrulaştırma kılıfı olan bir söz.

Yahu ben senelerce yanlış yerde aramışım sübyancıyı. Meğer maymunus anatolicus ne meraklıymış çocuk seksine ?
Kanal D dizisi: "Bir Çocuk Sevdim" 14 yaşındaki Mine adlı kız çocuğu sevgilisi tarafından hamile bırakılıyor, sonrası daha da iğrenç.

bu tip diziler yüzünden toplumda ahlak kalmadı. doğan medya her zamanki gibi ahlaksızlığa özendiriyor.
görsel
Hürriyet'in 2007'deki bir töre cinayeti haberi :
" L.14 yaşında sevdiği R.'yle isteyerek evlenmişti "

görsel

görsel
14 yaşında nasıl evlenmişler önce bir onu sormak lazım?
güncel Önemli Başlıklar