bugün

yakında beyaz türkler'in iddia edeceği önermedir.

ah be amk nasıl nefre tediyorsunuz akp'den de insanlığınızı onurunuzu böylesine sattınız anlayamıyorum.

tamam ulan ben de akp'li değilim ama allah'a şükür aklım var.

bunlar düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek bunu da yapacak biliyorum.
Dağda ölen pkkli ile hirsiza katile karsi duran kişiyi karsilastirmak ve aklim var diyebilmek celiskisini gözler önüne seren söylem.
Hırsıza katile biji apo sloganlarıyla karşı durulduğunu sanan insanciklara bazı şeyleri açıklama umuduyla yazılmış enrty.
Ya hic bahsedilen ortama gitmeyip gotunden uyduran ya da gidip duymak istediklerini duyan kişilerce yazilmis entryler butunu. PKK ile anlasan kişilere karsi cikmaya gelince is sus pus olur bunlar bir de.
gizli akp'lilerin, elinde silahla askere kurşun sıkan teröristl ekmek almaya giden çocuğu karşılaştırma ve berkin'i bilinçaltında karalama amacı güden hedesi.
olayları çarpıtan akpli hezeyanı. siz alışıksınız akbabalığa zaten.
14 yaşında ölen her çocuk masumdur diye tamamlanması gereken...
Ayakkabi kutusu resmi mi koyulmali yoksa nasil gizlesek konusmalari mi yoksa tecavuzculerin katillerin disarda olmasinin haberleri mi koyulsa buralara bilemedim. Ama bir masum ariyorsaniz acin özürlü kiza tecavüz edip içeri atilmayanlara para calip serbest birakilanlara medyayi kendi emellerine gore kontrol edenlere bakin. Size gore masum onlar çünkü.
güncel Önemli Başlıklar