bugün

onu yapanı yapmak lazım.
(bkz: inci sözlüğe açılmaktan korkulan başlıklar)
kızlığını yaşamadan kadın olmuş kızdır çocukluğunu partneriyle beraber toprağa gömmüştür. isteyerek veya isteği dışında kötü bir durumdur.
--spoiler--
kızı ile ilişkiye giren şahıslardan şikayetçi olmadığını belirtirken, baba s.e. ise cezalandırılmalarını istedi
--spoiler--
bu nasıl annelil ya bari sen gitseydin de seni sikselerdi içinde kalmıştır belki (bkz: töbe töbe) ne günlere kaldık , allah belanızı versin lan...
rızasıyla veya değil, tercih veya değil, namus da sikimde değil, yanlıştır.
hüseyin üzmez isimli canlı formunun etrafında bir yerlerde olması muhtemel kızdır.

siz hiç sivas'ın doğusuna geçtiniz mi gençler ? oralarda kim kime giriyor bir bilseniz..
ne acelen vardı be diye sorulması gereken dişidir.
ünzile' yi anımsatmayan kızdır. keza ünzile kaşar değildir, ana-babasının baskısıyla evlenir ama bu kız kendi rızasıyla 2 kişiyle ilişki yaşamıştır.
türbanlı annenin şikayetçi olmaması balığın baştan koktuğuna bir işarettir.
yaş onbeş olsa şak diye abdullah gül bakınızını yapıştıracağım konu başlığı.

biliyorsunuz kendisi 30 yaşında iken 15 yaşında bir kız ile evlenmişti..
cinsellik yaşı git gide düşüyor , şaşılacak bir durum değil.
siz 20 yıl sonra hala 18+ kuralının duracağını düşünüyormusunuz?
yakında dışarda 15 lere sonra daha aşşağı çekilmesi hiç de olasılık dışı sayılmaz.
mynet = tecavüz haberi, taciz haberi, seks haberi

kısacası (bkz: mynet haberleri)
doğru olduğunu zannederek aldığı bu kararı doğru alamamış olması kesin olan, yanlış anneli kız çocuğudur.
nedense rızaya dayandığına inanmadığım ilişkidir. bununla ilgili koca bir entry döşeyebilirim buraya. lakin, bu haber hakkındaki düşüncemin dışında, 14 yaşında rızası dahilinde cinsel ilişkiye girebilen bir kesimin mevcut olduğuna inanıyorum. yani benim asıl demek istediğim şu, ulan ben 14 yaşında hala daha çarpım tablosunu ezberliyodum be.
kişisel tercihse -14 yaşındaki bir kızın tercihi tebi- bekaretini kaybetmek için geç kalmıştır. ilk yaşına bastığı andan itibaren kaybetmesi gerekirdi oysa.
fakat doğudaki kızlar gibi zorla evlendirilmiş, ensest ilişkiye veya tecavüze maruz kalmış bir kız ise psikolojisinde derin yaralar açılmıştır. psikolojik, hatta tıbbi bir yardım alması gerekir.
avrupada bol bol bulunan kız çeşididir.

(bkz: kültür farkı)
hüseyin üzmez'in eline düşüp üzülmüş kızdır.
1996 yılında doğmuş olan kızdır. çüş efendim çüş!
yazık olan kızdır. maksat verip vermemesi değil. maksat kendisini bu kadar basit bir et parçası yerine koyabilmesidir. cinselliğini yaşamış diyor bazı mongollar da. he tabi. 14 yaşında kızın ne cinselliği olacak lan. her cinsel organın farkına varan, cinselliğini yaşayacak diye bir kaide mi var. tamam sustum.
almanya'da çok miktarda vardır.
hayata erken atılan kızdır.
http://www.facebook.com/v.../video.php?v=411347832038
kendi yaşlarında birisiyle yaşasa tepkisiz kalacağım ancak partneri 32 yaşında olduğundan siktiri çektiğim kızdır.

kudurdun mu yahu, bir süre elizabeth'le idare etseydin.
istediğini yapmakta özgür olmayan kızdır. 14 yaşındadır reşit değildir. ailesinin kontrolünün üzerinde bulunmasının gerekli olduğu bi dönemden geçmektedir. ama iş o ki aileye bak çay demle. anne " bence böyle iyi, ben destekliyorum, devamlı girsin, çok zevkli, yaptım ben biliyorum" derken, baba " ben şikayetçiyim bu adamlardan, cezalandırılsın diyor. buda gösteriyorki anne çok rahat, kızına hiç baskı kurmamış, doğruya yönlendirmemiş.
(bkz: ben bozuğum oda bozulsun)
Öncelikle bu başlığın geyik için açıldığını düşündüm. Şaka konusu bir tek bu mu kaldı diyecektim ki haberi okudum. Üzüldüm. Kızları çok sıkan ailelerin yaşayacağı en büyük acılardan biridir. Kızın zevk aldığını kesinlikle düşünmüyorum. Nitekim 14 yaşında daha kadınlık hormonlarının bir kısmı çalışmıyordur. Kendi penceremden bakmam gerekirse şöyle bir çıkarım kendiliğinden çıkar ortaya. Türk televizyonlarında Bihter ve Behlül'ün yiyişmeleri olay olmuştu. Defalarca kez gösterildi. Ona keza bir sürü dizi ve bir sürü sevişme sahnesi. O kadar da güzel birşeymiş gibi gösterdiler ki bunu çocukların en çok sevdiği 'Geniş Aile' dizisinde bile oldu bu tarz olaylar. Ailesi tarafından fazlasıyla sıkılan ve bunları izleyen kız bunun gerçekten zevkli birşey olduğunu, yapıldığı takdirde kendisini onlar kadar özgür ve mutlu edeceğini düşünmüştür. Şöyle de bir nokta söz konusudur. Kızlık zarıyla ilgili girilen entryler var böyle bi zamanda hele ki (bkz: yapay kızlık zarı) olan bir zamanda ne kadar önemi var ki ? Ben söyleyeyim yoktur. Hemde hiç yoktur. para verip aldığın 7 liralık sigara kadar değeri yoktur. Giden tek önemli şey ilerde hissetmeye başlayacağı kadınlık gururu olacaktır. Çocukluğun verdiği gafletle bedenini sevmediği biriyle bile isteye paylaşmış olması bu kızımıza 25-30 yaşlarda kadınlık gururu diye bir şeye sahip olmadığını hissettirecektir. Belki doğru yolu bulacaktır fakat bu gaflet izlerini hayatından silemeyecektir.