bugün

Sütü nasıl içmeliyiz?
saçmalamışsın.

kızlar erkeklerden daha güvenilir varlıklardır. bir kıza duyduğun güven, geleceğe yaptığın en büyük yatırımdır.

dostlar ise her zaman bulunur. fazla kasma kendini o konuda.

hayatın sana karşı çıkardığı zorluklara dik durmak cahil insanlara göredir. bilgili insan her daim bilir ki hayatın sana gösterdiği zorluklarla başa çıkmaya çalışmak yerine onlardan kaçıp kendinden uzak tutmalısın.
madde madde saydığın şıklardan ;

1. si , öyle bir kadınla tanışacaksın ki , bu dediklerin için o bilmese dahi pişmanlık duyacaksın.

2. si bugün gerçek dostun sandığın insanlardan hiç birisi 30 sene sonra hayatında olmayacak, herkesi gerçek dostun sanma.

3. sü elbette hayatta zorlandığın anlar olacak hepimiz gibi, bunlarla başa çıkacaksın , ancak; sakın o kadar kolay olduğunu da sanma.
Hoşlandığınız kızın saçını çekerseniz karsılık bulabilirsiniz.
14 yaşındaki bir adamın tecrübeleri : ben herşeyi biliyorum.
20 yaşındaki bir adamın tecrübeleri : 14 yaşındayken daha çocukmuşum meğer. Ama artık herşeyi biliyorum.
25 yaşındaki bir adamın tecrübeleri : 20 yaşındayken ne komikmişim. Ama artık baba olacak yaştayım. Hayat bana daha ne öğrenebilir ki?
35 yaşındaki bir adamın tecrübeleri : vay be. Hayat neler öğretmiş bana. Ama eminim daha öğrenecek şeyler vardır.
45 yaşındaki bir adamın tecrübeleri : bildiklerime bakıyorumda, bilmediklerimin yanında adı bile olmaz.
neden bahsettiğin hakkında en ufak bir fikrin yok. ne güzel. daha şanslı olamazsın.

yaşının rakamlarının diğer dizilişi kadar (41) ihtiyar biri olarak söyleyeyim hiçbir zaman bu kadar mutlu olmayacaksın.
Ne yapsan zevkli geliyordur şimdi sana be.
doğum günü pastan ne'li olsun diye karar vermenin zorluğu depresyon sebebidir.
bırakın anneniz seçsin.
Yoktur zaten 14 yaşında olan bir adamda yoktur. Artık başlığı kapatabiliriz.
güncel Önemli Başlıklar