bugün

insanlıktan nefret ettiren vaka, şeytan istirahate çünkü insanın kendi olmuş şeytan.
Ah cehalet! O daha çocuk tabiki 14 yaşında ertesi gün hapını da bilmez. Dünyadan haberi yok . Anne babadan korkup anlatamadıysa ve kendisinin de kusurlu olduğunu düşünüyorsa olaylar birbirini takip etmiş işte. Kızının hamile oldugunu anlayan anne de böyle bir karar almış .çok acımasızca!

Öte yandan tecavüze uğramak utanılacak bir şey mi? Bu 7 sanık hemen tutuklansa idi devlet tecavüze uğrayan çocuğa psikolog tayin etseydi . Çocuk doğunca devlet çocuğu alsaydı. Bebek yaşasaydı. Denilecek çok şey var. Çok fazla şey. Ben kız annesi olsaydım kızımın başına böyle bir şey gelseydi o çocuğu kendi üzerime nüfusa kaydeder, El bebek gül bebek büyütürdüm. Buradan dizi senaryosu bile çıkar hatta. Kızımın psikolojisi bozulabilir evet çocuğu kabul etmeyebilir,aynı evde görmek istemeyebilir haklı da ama her türlü psikolojik desteği aldırırdım. Şimdi böyle daha mı iyi olmuş hem tecavüze uğradı hem de hapise girecek.
Bir bebek ne gibi bir suç işlemiş olabilir ki ona kıymışlar.
el alem ne der zihniyetinden kurtulun madigi sürece bu ve buna benzer vakalar hep yaşanacak gerçekler dir,bu zihniyete ne hap kar eder nede adli makamlar hoş ecz gitse paraya kıyamayacak hadi gitti dedikodu olacak adlı merciler kız çocuğunu mağdur değil tahrik eden olarak görecek millet hem namus bekçisi kesilecek hemde dedikodusunu yapacak millet olarak bu düşünce eşiğini aşmadigimiz sürece bizden bir halt olmaz .