bugün

pendik te 20 gün önce, okuldan çıkarken bayıltılarak kaçırılan ve 14 kişi tarafından, kaçırıldıgı günden bu yana tecavüz edilen i.y adlı kızın, polisin topkapı da yaptıgı baskında bir evde bulunmasıyle sona eren elim olaydır.
redlight district e sinirsiz ve ucretsiz davetiye verilmesinin bile paklamayacagi ayilarin haberidir.

bir sey yapamayacagimizdan dolayi;
(bkz: yatagin uzerinde nereden baksan 20 fersah)
der ve gecmek zorunda kaliriz.
14 tane hayvanın yasamlarını devam ettirmeleri için yaptıkları doğal durum. hayvan olmalarına dikkat cekiyorum.

neyse. tam bu noktada aklıma josef k geldi. ne demişti kendisi:

- başlık açarken zorunlu olmadıkça önerme ya da soru formatını kullanmayalım. "rus kızları soğuktur" başlığı, "rus kızlarının soğuk olması" şeklinde daha doğrudur örneğin.

yani bu durumda bu baslığın aslı

(bkz: 14 yasındaki liseli kiza 20 gün tecavüz etmek)

bir türlü öğrenemediniz

edit:baslık düzeltilmiş...
türk abazanlarının meslekte doruk noktalarına ulastığını gösteren olay. her babayiğidin harcı değildir böylesi ustalık.

(bkz: allah belanızı versin)
"kaynak: gotum"

diye devam etse, biz de hic uzulmezdik bu habere. ama kader i$te.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)

igrenc bir olay, böyle insanlar yasamamalilar veya yasamdan bikmalari icin beterin beteri olan iskenceler uygulamak gerekir.
işlenebilecek en hayvanca suçtur. bu suçun 14 yaşındaki bi çocuğa karşı işlenmiş olmasıysa olayın dram katsayısını bi hayli artırmıştır.
tecavüz cinayetten kat kat daha büyük bir suçtur. zira cinayette kurban bir sefer ölür. ama tecavüz kurbanı o olayı her hatırladığında ölür. senin üzerinden 14 kişinin 20 gün boyunca geçmesini mi istersin yoksa öldürülmeyi mi?
yapılacak en iğrenç suçtur. adamlar asılsa yeridir.
kesinlikle cezasının hadım edilmek olması gereken serefsizlik.
kısasa kısas yapanlara aynısı yapılmalı.
tırnak aralarına tornavida sokulası insanların gerçekleştirdiği eylemler. idamın bile hafif geleceği suç. (bkz: cani değilim sadece adamına gore)
hangi kanunun daha ustun oldugunu tekrar dusunmeize sebebiyet verecek hadise. tecavuze 3 5 yil veren bir sistemin neresi savunulabilir.
idam'ı kaldırırsan böyle olur vakası. hiçbir şey demiyorum. aflarla geri döner bu et parçaları. insan demiyorum, kas ve yağ yığını et parçaları.
her gun onlarcasını gazetelerin 3. sayfalarında okuyabileceğimiz, haber sitelerinde defalarca benzerlerini görebileceğimiz haberlerden yanlızca biri. fazla abartıp gaza gelmemek lazım. hayvan oğlu hayvan çok bu ülkede.
14 yaşında, pembeye eğilimi olan, vücudu tam olarak gelişmemiş, sex hakkında pek fazla bilgiye sahip olmayan, ufacık elleriyle süslü kalemler tutan, kokulu silgiler kullanan annesinin babasının kuzusu bir kız düşünün. bu kızın günahı nedir?
14 yaş ve tecavüz ikiside bende derin tramvalara sebep olan kelimeler.
saatlerdir buraya iki satır birşeyler yazmaya çalışıyorum ama ellerim titriyor, boğazım düğümlendi.
o kızın psikolojisini düşündünüz mü hiç?
hayatı boyunca kimseye güvenemiyecek, hep bir boşluk hissedecek kendisinde, babasına, abisine bile yaklaşırken ürkecek erkek oldukları için.
yanlız başına yolda yürürken kolundaki çantasından güç alıcak ona sıkı sıkı tutunarak.
belki yüzü o çocuk saflığını, o güzel duruşunu, gülüşünü yitirmeyecek hiç. ama gözlerindeki sönüklüğü dikkatli baktığınızda görebilirsiniz.

(bkz: beyni iki bacak arasında olan insanlar)
bunlardan bazılarına ibreti alemlik ceza vereceksin ki beyinleri bacaklarının arasından korkuyla kafalarının içine girsin.
ceza olarak 20 gün boyunca ağızlarına verilmesi ve devamlı zenci adamların arkalarını zorlaması verilebilir diye düşünülen suç.
taksim meydanında abazalara verilesice, dilde tüy bitene kadar sövülesice, allahın cezası hayvanın işi..
(bkz: sözlük küfür etmeme izin ver)
(bkz: yaratıcı küfürler)
(bkz: türlü işkenceler ve ölüm biçimleri)
(bkz: ölümlerden ölüm beğen)
faillerinin 1-2 sene sonra hapisten çıkıp aynı boku yiyecek olmalarından korktuğum olaydır.
(aslında erkut abili, sokartmalı-çıkartmalı bi intikam entry 'si yazmıştım ama olayı komik bişeymiş gibi göstermesinden korktuğum için sildim. ne diyim. adaletin de gözleri ve elleri bağlı olduğundan sizi allah 'a havale ediyorum)
taksim meydanına salıverceksin böyle piçleri, 100.000 kişi bunların üzerinden geçecek, aleme ibret olacak.
bazen kısasa kısas keşke olsa demiyorum değil hani.
kızın hayatının artık çok zor olması.
kucuk bir kizin hayatinin bitirilmesi ve psikolojisinin duzeltilemeyecek sekilde bozulmasi durumu. bunu yapan ne insan ne hayvan olabilir. hayvanlara kufur etmeyin. hicbir hayvan 20 gun boyunca kendinden kucuk ve korumasiz bir canliya boyle vahsice saldirmaz. boyle serefsiz, s.klerinden asilmalari gereken zavallilarin nedense hep turk vatandasi olmasi ne kadar uzucu ve dusundurucu.

hala ne kadar egitime ac bir toplum oldugumuzun sembolu.
şöyle konuşmuş iki adam;

-insanlarla hayvanları ayıran fark nedir?
+insan düşünen bir hayvan değil midir? fark bu olsa gerek...
-doğru ama eksik yavrucuğum. biz hayvanlara hayvan deriz. zira hayvanlar içgüdüleri ile yaşarlar. yapmak istedikleri herşeyi yaparlar.
+peki insanlar? özgürlük?
-özgürlük nedir? özgürlük insanların istedikleri herşeyi ahlaki sınırlar çerçevesinde yapması değil midir? ahlaki kurallar nedir? yazılı mıdır? hayır. ama ahlaki kuralları da kültürlerimiz belirlemez mi?. işte bu yüzden insanlık ile hayvanlık arasındaki çizgi, kültür ile içgüdü arasındaki farktan geçer.
+anlamadım abi.
-bu yüzden hayvansın işte..
ceza olarak hapis verilmesi en güzel olanıdır. ne alaka denildiğini hissetmem üzere(uçuyorum) derim ki (bkz: hapishanedeki tecavüz suçlularına yapılanlar)
bir gram bile insanlığın kalmamış olduğunu gösteren olaydır. 14 yaşındaki bir kızın geleceğini karartan bu adı insan olan itlere, en can cekiştirici yöntemler uygulanıp, çöp arabasına atılarak pres yapılmalıdır.
turk insaninin... ya da hakkini yemiyeyim kimsenin, dunyanin en yuzeysel insani tadindaki uludag sozluk yazarlarinin ne denli cabuk gaza gelebildigini izliyorum sabahtan beri.

ah be abicim. ulan haber ile ilgili ne bir link var ortalikta, ne bir isim, ne bir kanit. ama o kadar duyarli insanlariz ki, "bunu yapanlarin gotune kamyon sokmak lazim", "orospucocugu kancik ibne gotlet", "edecek kufur bulamadigim gotlerdir" tarzi entryler tam gaz.

ya hic mi merak etmiyorsunuz olay gercek mi, degil mi?

demiyorum ki yalan. ama ortada bir kanit belge olmadan nedir bu ahlak bekciligi sizdeki be? bi siz duyarlisiniz a.q. deli gibi arti oy vericem size bu muthi$ tepkilerinizden dolayi. hatta kiz olsa hepinize "ayy cok duyarlisin $ekerim, al bu msnim" derdim. o kadar etkilendim olaylara yakla$iminizdan.

(bkz: sevgilisinin gotunu kesip pisirip yiyen ibne yazar)

lutfen, biraz da bu ba$likta kufur edelim kankalar. emege saygi. rep.
güncel Önemli Başlıklar