1. 1.
    tutuklanmıştır.

--spoiler--
    Öz oğlunu kaldığı yurda götürürken cinsel istismarda bulunan baba G.M.B, “Alt soya karşı çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçundan” Ankara 1. Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklandı.
    --spoiler--

tabi ki tutuklanması yetmez, halkın ateşini söndürmeye yetmez. idam edilmelidir.

artık bu şerefsizlerin cezasını içerideki mahkumlar değil, devlet versin. soy ağacı değil darağacı istiyoruz!!!

bu tür iğrenç haberler nedeniyle toplum olarak psikolojimiz bozuldu. hayır ardı arkası kesilmiyor bir de bu tür olayların.

sapık duygularını mı tetikliyor acaba bu tür haberler merak ediyorum, bence incelenmeli. ve kısa sürede idam edilmeli bu tür taciz, tecavüz olaylarına karışan ifa edenler.

lanet olsun !!!

http://www.hurriyet.com.tr/bu-nasil-baba-40746160
    14 -4 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Artık tiksindim midem bulanmaya başladı yeter.

Her zaman diyorum bu erkeklerin soyu tükensin.

imha edilsinler.
    3 -11 ... sekhmet07
  3. 3.
    Tam bir amına kodumun itidir kepçeyle ezeceksin bunları.
    ... nicke lan jello
  4. 4.
    "her zaman diyorum bu erkeklerin soyu tükensin." diyen yazar sanırım insan değil yada tek eşeyli üremiş olsa gerek. Bu tarz olaylar olduğu zaman erkeklere lanet okumayı bırakın. Bende o babayı yetiştiren anneye bela okurum. Böyle adamı nasıl yetiştirmiş... o zaman bizde şöyle mi diyeceğiz "kadınlardan tiksiniyorum soyu tükensin"

Eğer erkeklere karşı genel bir ön yargınız varsa sizler yetiştirdiniz efendim sizin eseriniz bunlar. Üremek mesele değil yetiştirmek mesele o da anneye düşer.
    7 -6 ... watiztiz
  5. 5.
    bu haber 09.40' ta medyaya düştü.
    özellikle yazmadım. bakalım yazılacak mı diyerek.
    13 de ise sözlükte yazıldı.
    tecavüz konusunda ne kadar duyarsız olduğumuzun küçük bir belgesi.

not: bu arada olayın tarikat merkezli olduğunu başlığı açan yazmamış.
    neden yazmadıysa.
    sanırım bu yobazların alayı " götçü ". özellikle çocuk götü görünce dayanamıyorlar. öz evlatları dahi olsa. sizi imal edenin taaa....
    3 -7 ... eratosthenes
  6. 6.
    erkeklerin fizyolojik yapısı eğitimle kontrol altına alınmalıdır. bu eğitim dini bir eğitim olmamalıdır. eğer bu erkekler cinsel eğitimle yola gelmiyorlarsa yok edilmelidir.

insanlar başlarına gelmedikçe ya da haberlerde duymadıkça umursamıyorlar ama türkiye'deki erkeklerin cinsel dürtüleri her gün yeni hayatlar mahvediyor. bunlar kontrol altına alınmalı alınmıyorsa itlaf edilmeli bu kadar basit.
    5 -3 ... asenaulku
  7. 7.
    idam edilmeli.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    sapıklıkta gelinebilecek son noktalardan biri daha.
    beyin boşaldıkça, sosyal gelişim azaldıkça sapıklaşmanın çoğalmasının sonucu. önce insan olabilmeyi öğretmeli. ailelerde, okullarda buna öncelik verilmeli.ahlak eğitimi.
    eğitim öğretime ciddi bir zaman, emek, bütce ayrılmalı.
    suçluların cezalandırılması şart.gereken idamsa idam gelmeli. fakat ilk çözüm ceza değil. bu sorun temelinden çözülmeli. sağlıklı düşünen, davranan, ahlaklı insan yetiştirilmeli.
    3 ... nanautzin
  9. 9.
    Sapıklıkta daha ne kadar ileri gidilebilir diye düşünüp ülkenin bu durumuna acırken, gün geçmiyor ki bir ileri seviyede sapıklık meydana gelmesin.
    1 ... alp er tunga
  10. 10.
    yuh amk. ben böyle sapıklık görmedim. idam geri gelsin.
    ... true