1. 1.
    denizli'de olmuştur. anlatılana göre bazıları yakalanmış ama diğer bazıları da kaçmışlar. halk ayaklanmış adliye ve valiliği basmış durumda.
    7 -4 ... rootz
  2. 2.
    Vay bacısını sikeyim.
    Yakın orospu çocuklarını.
    8 -2 ... vatansever terorist
  3. 3.
    haber sitelerine de düşmüş.

https://www.mynet.com/den...eli-gerilimi-110104453368

#denizli
    1 ... rootz
  4. 4.
    çok kıymetli mülki amirler geri kalan suriyeli aileleri söz konusu yerleşim biriminden tahliye ederek belki de suçluların bir kısmını kendi elleriyle sadece linçten değil adaletten de kaçırmış olabileceklerinin farkındadırlar umarım.
    ayrıca 18 yaş altı suriyeli gebeler emniyete bildirilse dahi sizin bzim gibi çocuk istismarından soruşturma açılmıyor bildiğim kadarıyla bu suriyeli sübyancılara. haliyle ne oluyor bu ibne sübyancılar kendi ırkının kız çocuklarına yan bakabiliyorlar bir şey demiyorlar diye türk kız çocuğuna da böyle yan bakıyorlar işte . aynı ülkede böyle çifte standart uygulanırsa sonuç da bu olur.
    suriyeli ya da türk çocuk evliliklerinin, istismarının önüne geçmek istiyorsanız bir zahmet bildirilen çocuk gebelikleri sümen altı etmeden bi zahmet cezalandırın.
    11 ... sevgilim hayat
  5. 5.
    esad'a artık hak veriyorum . keşke şu mahlukatlar türkiye'ye girmeden önce hepsini teker teker bombalasaydı.
    16 ... yalnizlik mahkumu
  6. 6.
    Yazıklar olsun. Sözün bittiği yerdeyiz.Ülkemizin her karış toprağı bu sikilmiş araplardan temizlenmeli. Aksi halde çok geç olacak.
    6 ... muhlis abi
  7. 7.
    artık suriyelilerin ülkelerine dönmeleri gerekiyor.
    7 -1 ... daikokuten
  8. 8.
    iç savaş çıkacak elimizde kalacaklar az kaldı.
    5 ... sigara icmiyorum
  9. 9.
    Keşke o ışidliler hepsini gebertseydi. Acıdığım günlere acıyorum.
    7 -2 ... thelma
  10. 10.
    Suriyeli hamile kadının türkiyeli birileri tarafından tecavüz edilip öldürülmesi gibi dehşet verici olaydır.
    2 -11 ... prensest