1. 1.
  trabzon’un düzköy ilçesinde ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki fatma b.'nin, ilçede boş bir evde tavana iple asılı cansız bedeni bulundu.

  insanın kanı donuyor cidden. 14 yaşındaki kızdan canını alacak kadar ne istediniz? otopsi sonuçlarında tecavüz vakası çıkması muhtemel.

  Edit: intihar da olabilir.

  http://www.cumhuriyet.com...tavana_asili_bulundu.html
  12 ... lennonmccartney
 2. 2.
  Muhtemelen tecavüz vs gibi pis bir şey çıkacak altından. Intihar için Muğla'dan gelmemistir sanırım.allah bunu yapanın belasını versin. Bi acıyı Kimseye göstermesin. Bunu yapan şerefsize tecavüz edilmesi gerekiyor ya da işkence Hadim yöntemi. Ne hukuku ne cezası hiçbir şey bu acıyı söndürmez.
  3 -1 ... irradiance
 3. 3.
  kızın intihar ettiğini gösterir. daha fazlasını değil.
  1 -10 ... prensest
 4. 4.
  14 yaşında bir çocuk, kendini öldürebilecek tipte boğma ipini nasıl hazırlar? sorusunu akla getirir. ustelik kız çocuğu.
  1 ... o halde umabilir miyim
 5. 5.
  Intihar süsü verilmis cinayettir doguda sik sik yapilir bu karadenize de siçramis demek.
  4 ... karton toplayan cocuk
 6. 6.
  dehşete düşüren haber. umursamamak istiyor insan üzülmemek için ama olmaz.
  ... kagit helva
 7. 7.
  karadenize bok atmayın, muğladan gelmiş. muğlada o kadar geniş ve serbest bırakırsanız çoluk çocuğu o yaşta aşk acısı çektiğini sanıp böyle salaklıklar yapar işte.
  1 -12 ... masklavi
 8. 8.
  Sınav sonucu kötü ise ailesi baskı yaptıysa da olabilir. Melek kiz Allah affeder umarım.
  3 -1 ... chesarasara
 9. 9.
  beden eğitimi dersinde öğretmenimiz bize düğümleri öğretti. idam düğümü de dahil. hocamın kötü bir amacı olduğunu düşünmüyorum. değinmek istediğim nokta; herkes her şeyi bir yerlerden öğreniyor. birinden öğrenmemiş bile olsa yazın internete idam düğümü nasıl yapılır diye çıkıyor.

  birisi "kendini asanlar o düğümü nasıl atıyor?" diye soru sormuş hatta, cevapta bildiğin görsel olarak düğüm şeması var.

  can almak bu kadar kolay olmamalı. daha çocuk yaşta bir kız. omzunda nasıl bir ağırlık vardı kimbilir? bela okumaktan ciğerimiz söndü de, kötülük bitmedi.
  11 ... lavandula
 10. 10.
  intihar ettiğini gösterir. kanıt olmadan asılı bulundu demek birini suçlamaktır. bu hukuken doğru değil. intihar etmiş olabilir.
  1 -2 ... bakkal hasan