1. 1.
  Muğla'da rahatsızlandığı için götürüldüğü hastanede 38 haftalık hamile olduğu belirlenen 14 yaşındaki Y.S.A., doğum yapıp erkek bebek dünyaya getirdi. Anne Sevgi S., kızının kendisine erkek arkadaşı Selçuk. Ç'nin cinsel istismarına uğradığını söylediğini açıkladı.

  https://www.sozcu.com.tr/...uk-dogum-yapti-2-6103597/

  Muğla’nın Milas ilçesinde yaşayan annesi Sevgi S. (39) ve babası Doğan A.’nın (42) boşanmalarının ardından açtıkları velayet davası sürdüğü için Fethiye’deki bir yurtta kalan 14 yaşındaki Y.S.A., yaklaşık 2 ay önce intihar girişiminde bulundu.

  Yaşanan bu olayın ardından Y.S.A., annesinin talebi üzerine Muğla il merkezindeki çocuk destek birimine sevk edildi. Geçen 19 Ekim’de burada rahatsızlanan Y.S.A., Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

  Burada 38 haftalık hamile olduğu belirlenen Y.S.A. ertesi gün 3 kilo 520 gram ağırlığında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Hastane yetkilileri, 14 yaşında doğum yapan Y.S.A’nın durumunu ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bildirdi.

  Durumla ilgili Y.S.A.’nın annesi Sevgi S’ye (39) de haber verildi. Sevgi S., kızından Fethiye’de kaldığı dönemde Milas’taki bir barda çalışan erkek arkadaşı Selçuk Ç.’nin cinsel istismarına uğradığını öğrendiğini belirtip Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Savcılık, konuyla ilgili soruşturma başlattı.

  YAYIN YASAĞI KARARI GETiRiLDi

  Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı başvurusu üzerine, Fethiye Sulh Ceza Hakimliii tarafından söz konusunu çocuğun örselenmesini ve ikincil mağduriyet yaşanmasını önlemek için yayın yasağı kararı alındı. (DHA)
  1 ... ichbinkerem2006
 2. 2.
  Yazık olmuş kıza acıdım içim kıyıldı.
  1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 3. 3.
  yine ege bölgesi yine skandal dedirten durumdur. ne hikmetse çağdaş illerimizde bu tip olaylar olur. artık mide bulandırdınız amk..
  3 -5 ... frank lucas
 4. 4.
  Büyük travmalar yaşayacak. Üzücü bir durum.

  Edit: şunu eksileyenin ahlak değer kavramı yoktur.
  3 -1 ... alfa yazar
 5. 5.
  Kimin erkek arkadaşı? Haberde Zamir eksikliği var. Kızın yanlış bir ilişki seçimi ve 18-19 yaşında biri mi, yoksa 39 yaşındaki bir kadının erkek arkadaşı olan 40 küsür yaşında bir domuz mu?
  5 ... tromp
 6. 6.
  Yine bir kızın şiddete uğramasıdır. Erkeklerin iyi yetiştirilemediğinin göstergesidir. Kadınlara saygı duymayan nefret kusan erkekler olduğu sürece bu durmayacak. Kız neden intihar etmeye kalksın? Örnek olun amk. Yönlendirin bu ergenleri, istismar tecavüz gibi çirkinlikler bitsin artık amk. idam gelsin artık.
  3 -1 ... pinklady
 7. 7.
  Rezilliktir. Hem kızcağızı hem de el kadar bebeği kim bilir nasıl zorlu bir yaşam bekliyor.

  Malum şerefsizin cezası da bir an önce kesilmelidir.
  1 ... gibigibisanki
 8. 8.
  Bu ülke de özgürlük yok diye zırvalayan ve her fırsatta ahlaksızlığı meşrulaştırma çabasına giren özgürlükçüler bu ülke de 14 yaşında çocuklar anne olmaya başladı.

  Bu iğrençliğin tarifi olamaz.
  1 ... ilkutay