bugün

Bunca yıldır burada yazarım format nedir bilirim ama bugün gerçekten çok üzgünüm. Bu entry amacım duyar bilmem ne değil insan denen yaratığın ne halde olduğunu göstermektir.

6 yıldır gözüm gibi baktığım ailemin üyesi olan 6 yıldır Patisine diken batsa kendi elimle çıkarıp baktığım arkadaşım kardeşim dostum olan köpek bile demediğim kardeşimi kaybettim. Adı ateş idi.

6 yıldır gözümüzden sakladığımız bir tane orospu çocuğunun attığı zehirli et yüzünden 15 dakika içinde vefat etti. insanlar gerçekten çok kötü. Bunu yapan orospu çocuğu bize yaşattığını yaşamadan ölmez inşallah. Vicdan çok önemli bir durum ben bugün kardeşimi kaybettim sizler bu sessiz dostlara sahip çıkın. Yasa çıktı ama direk kenarına bırakılan bir et parçası sevdiğinizi sizden alabiliyor. Sözlerin bittiği yerdeyim hesabı öteki tarafa kalmaz inşallah yatacak yer bulamaz bunu yapan ve bünün gibi yapanlar.
görsel

Formatmış çaylaklıkmış umrumda değil isterlerse silsinler bir kaç vicdana seslenip bir kaç kişi görse bile yeterli. Bizim canımız yandı sizlerin yanmasın. Kalın sağlıcakla.
Allah rahmet eylesin.
Köpekler en sadık dosttur, her kayıp üzücü.
Sana katlanmaya gücü yetmemiştir.

Allah rahmet eylesin.
Benim kopegim veya degil. Her kedi köpeğin ölümüne üzülürüm. Basın sagolsun amma velakin burda trolluk yapıcam diye salak salak entryler girip hayvan düşmanlıgını tetikleyşci konusursanız olacagı bu. iyi niyet herzaman kazanır. Kotu niyet döner dolaşır sahibini bulur.
Bu nasıl kafalar lan, bir köpek ölmüş, tamam o da can taşıyor ölmesin öldürülmesin ama

" allah rahmet eylesin" ne demek amk*

Oldu olacak mekanı cennet olsun, kabir azabı çekmesin, inşaallah son nefesinde kelime-i şahadet getirmiştir deseydiniz amk.

Lan uludağ sözlük cidden garip yersin vesselam.
ne kadar vicdansiz merhametsiz insanlar var şu dunya'da.
unutmayin ki merhamet etmeyene merhamet edilmez...

Allah sabir versin arkadasim.
zor durum oytun hocam.

karaktersizi birlikte anıyoruz.
Yemin ederim çok üzüldüm lan. Allah sabır versin. insanlığın ne kadar iğrenç ne kadar aşağılık bi noktada olduğunu bi kere daha gördüm allah belalarını versin.
Çokta zikimizdeydi amk. Evet.
allah rahmet eylesin barınakta bir sürü sahipsiz köpek var üzülme açık ve net.