bugün

uludağ sözlüğü sosyal medyaya tanıtan ekşi sözlük yazarlarının saldırısıdır.

https://eksisozluk.com/uludag-sozluk--1463501

14 ocak tarihli entryleri takip ettiğinizde dönen geyiği görebilirsiniz.

otisabi bile buradaydı.
yani varlığımızı ekşici piçlere mi borçluyuz gardaş bunu mu demek istiyorsun.

görsel
uludağ sözlüğe populariteyi getiren saldırıdır. bazı ekşi sözlük yazarlarının, uludağ sözlüğe üye olarak troll başlıklarla şaklabanlık yaptıktan sonra en babası 10-15 online yazar olurken o saldırı sonrasın da 60,70 aktif yazara ulaşmasını sağlamış saldırıdır.

edit: sonrasında ise müthiş bir ivmeyle en parlak yazarlarla, en parlak dönemlerini yaşamaya başlamıştır. 60-70 yazarı küçümseyen kitle elbette cıkacak ancak 10 kişi sol frame i değiştirmek için verilen mücadele sonrasında 1-2 haftada sağlam 60-70 yazara ulaşmak o dönem görülmeye değer bir sevinçti.
itiraf ediyorum. neyse boşver. *
ekşi sözlük ün ileri görüşlü kişilerden oluştuğunun göstergesidir. rakibi fazla büyümeden ezmeyi amaçlamışlar. lakin sonuç ortadadır.
bir sene sonra, onlardan çok daha fazla sayıda başlık açıldığında, keşke daha fazla ciddiye alsaydık demişlerdir.
bir devin doğuşuna neden olan saldırıdır.
bu gun aslinda bununda yil donumu kutlanmalidir. eksi sozlugun ilk eline verildigi gundur. *
birilerinin ''lan keşke yapmasaydık'' dediği medeniyetten yoksun saldırı.
eksi sozlukten nefret etmemi saglayan olaylar butunudur. igrensiniz sizi gidi eksiler.
ismini vermek istemedigim sozluk yazarlarinin yaptigi terbiyesizliktir, sicmaya o kadar merakliysaniz gidin kendi bahcenize sicin, siktirin ordan bok yiyenler.
gece gündüz kasıp "eşki" de bala göte account alıp sonra ohhh beee artık ben de agresifim-karizmatiğim "eşki" sözlük yazarıyım, cool'um yeni oluşumlara bok atarım ekşi sözlük ibrahim tatlıses in olsa yine takılırım, klon derim, iğrenç derim, ıyyy derim böee derim tarzında bir mood a bürünülmeyle birlikte gelebilecek eylemler silsilesi...Ben burayı seviyorum, en azından doğal, bir de gereksiz reklamlar yok...
sayesinde uludagsözlüğü fark ettiren saldırılardır. öldürmeyen şey güçlendirir.
uludag sozluk zirvesinde buram buram tuten dostluk havasi sayesinde öğrendiğim, (o an itibariyle sozlukten bi-haberim) sonrasında zararlarının yanında faydasının da oldugu kanaatine vardıgım saldırı.
mesur olduk
eksisozluk bir daha saldirsa dedirten super eğlenceli saldiri..
eksisozluk yazarlarının saldırıyı ustlenmesiyle olay son bulmustur. eğlenmişlerdir , eğlenilmiştir ve reklam kotude olsa uludağsozluğe 1 gecede şöhreti getirmiştir. sahsen bu 14 ocak saldırısının bir ortaklaşa komplo oldugunu dusunmuyor değilim .
(bkz: komplonun iyisi kotusu olmaz)
gerilla pazarlama
kontrol biraz gevşeyince neler olabilecegini gostermesi bakimindan faydalı olmustur aynı zamanda.
(bkz: kontrolsuz guc guc değildir)
bilgisayar karsısında en eglenceli vakitlerimi geçirmeme ve uludag sozlukle tanismama vesile olan durum.