bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bilgisayar karsısında en eglenceli vakitlerimi geçirmeme ve uludag sozlukle tanismama vesile olan durum.
    4 ... zzg
  2. 2.
    kontrol biraz gevşeyince neler olabilecegini gostermesi bakimindan faydalı olmustur aynı zamanda.
    (bkz: kontrolsuz guc guc değildir)
    3 ... zzg
  3. 3.
    gerilla pazarlama
    2 ... zzg
  4. 4.
    eksisozluk bir daha saldirsa dedirten super eğlenceli saldiri..
    3 ... zzg
  5. 5.
    bu saldırıdan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır. teröristlere yataklık yapmalarına izin vermeyeceğiz, ekşi sözlüğe "demokrasi" götüreceğiz...
    belki arada petrol kuyularını da ele geçiririz..
    5 ... delikanlımühendis
  6. 6.
    saldırı esnasında sözlüke hiçbir yahudinin olmaması komplo teorilerine malzeme olmuştur..
    9 ... delikanlımühendis
  7. 7.
    uludag sozluk zirvesinde buram buram tuten dostluk havasi sayesinde öğrendiğim, (o an itibariyle sozlukten bi-haberim) sonrasında zararlarının yanında faydasının da oldugu kanaatine vardıgım saldırı.
    mesur olduk
    2 -1 ... liberty
  8. 8.
    sayesinde uludagsözlüğü fark ettiren saldırılardır. öldürmeyen şey güçlendirir.
    3 ... şahin k
  9. 9.
    gece gündüz kasıp "eşki" de bala göte account alıp sonra ohhh beee artık ben de agresifim-karizmatiğim "eşki" sözlük yazarıyım, cool'um yeni oluşumlara bok atarım ekşi sözlük ibrahim tatlıses in olsa yine takılırım, klon derim, iğrenç derim, ıyyy derim böee derim tarzında bir mood a bürünülmeyle birlikte gelebilecek eylemler silsilesi...Ben burayı seviyorum, en azından doğal, bir de gereksiz reklamlar yok...
    5 ... gilberto
  10. 10.
    ismini vermek istemedigim sozluk yazarlarinin yaptigi terbiyesizliktir, sicmaya o kadar merakliysaniz gidin kendi bahcenize sicin, siktirin ordan bok yiyenler.
    2 ... karadag