bugün

bugün vuku bulacak sansasyonel olgudur.
4-0 alacağımız maç.
Kotü ve eksik fenerbahceyi yensin bi zahmet.
Edt. Kumda oynayin amk.
size 10 kişi bile fazla...

1-1
Hevesleri yine kursaklarında kalmıştır. Haydi yallah.
Yine yalan olmuştur.
görsel
hakem denen orospu çocuğu sayesinde 7enevliler evinde aldıkları bi puana sevinmişlerdir.

kimse merak etmesin, galatasaray nasıl 1996 da karıköyde türkiye kupasını kaldırdıysa, 2012 de nasıl şampiyonluk kupasını kaldırdıysa 2 gün önce de çıkıp o galibiyeti alıyordu, hakem denen şerefsiz buna mani oldu..

galatasaray gerektiği yerde ihtiyacı varsa gereken skor neyse onu alır, ortada kupa, şampiyonluk mücadelesi varsa rakibin önemi yoktur, 7eneri yendik ali palabıyık denen orospu çocuğunu yenemedik..aklı başında olan fenerli neyin ne olduğunu zaten biliyor.
görsel
Kaç gündür zırlayan cimboluları bir fotoyla anlat deseler tereddütsüz şu fotoyu gösteririm;
görsel

Ulan gerizekalılar! Rakip ancak 9 kişiyken gol atabilip, 10 kişilik takımdan gol yiyen takımına tek laf etme bütün suçu bir-iki hakem hatasına bağla. Hem de fenerbahçe kollandı diyerek. Bre gerizekalılar! Hakem fenerbahçe'yi kayırsa şu anki konumumuz bu mu olurdu? Herşeyi geçtim, hasan ali'ye kırmızı kart verilir miydi? Ötede zırlayın. Ama siz Bu gidişle 50 yıl daha zırlarsınız.
20 yıl be 20 yıl. Ahahahaaha. Evet.
50 yılda galatasaray 25-30 şampiyonluk kazanır öküz.. ne zırlaması,siz gidin yenilmedik berabere kaldık diye kutlama yapın,belki kupa verirler belki şampiyon yaparlar ne dersin ?
Mal la bunlar. Olm o küfür ettiğiniz hakem sürekli size çalıştı lan 10 kişi bıraktı takımı. On anasını satayım on 10!

Siz durum böyleyken ağlıyorsanız, size bir kırmızı verseydi ne yapardınız bilmiyorum.
sizin kendi taraflı yorumcunuz bile gerçekleri söyledi diye mal yöneticinizin biri çıkıp laf attı, bari kartı doğruyu yanlışı bilmiyorsun burda ne işin var futbol konuşmasana..

mehmet topal 3 kere atılmalıydı, gelip hala konusuyorsunuz.
Hüüüüüü:((
10 kisi kalinca yine 6-0 olur mu dedim ama gelmedi *