1. 1.
    https://www.sozcu.com.tr/...den-ilk-aciklama-2349470/

--spoiler--

Türkiye'den Suriye'deki saldırıya ilişkin ilk açıklama yapıldı. Dışişleri tarafından yapılan yazılı açıklamada "Operasyonu memnuniyetle karşılıyoruz" denildi.

--spoiler--

coğrafyada "süper güç" olmaya çalışırken nasıl "yavşak bir ülke" olduk bunun açıklmasını da yapsalar keşke...

hani 3-4 erkeği aynı anda idare etmeye çalışan liseli kaşar kızlar vardır ya, dış siyasetimizi ancak bu özetler.

ama bizimkilerin unuttuğu bir şey var; ayıyı dansa kaldırdığınızda, dans, siz istediğiniz zaman değil ayı istediği zaman biter. (bu noktada ayı: putin)
    40 -7 ... aberystwyth
  2. 2.
    Ülkem adına utanıyorum şu an.

Ypg'yi, pkk'yı destekleyen köpeklerin yaptıkları operasyondan memnun olmak nasıl bir akıl tutulması?
    17 -9 ... tengir budun
  3. 3.
    rusya: karşılıksız kalmayacak ordumuz hazıe.
    iran : bölgesel sorunlar olacak kınıyoruz.
    türkiye : memnuniyete karşılıyoruz.

14 nisan 2018 dışişleri bakanlığı açıklaması
    16 -2 ... kafam bir milyon
  4. 4.
    Yavaş dön reis ümmet yetişemiyor.
    16 -2 ... matbazel
  5. 5.
    Gerçekten beyinsizce buluyorum.
    9 ... uzayli hatunn
  6. 6.
    birde şu açıdan düşünün esed giderse bizdeki suriye'lileri geri postalarız. memleketinizde savaş bitti geldiğiniz yere geri dönün deriz. zaten kk öyle istiyordu. kk öyle istiyor ama sözlükteki chp'liler esed vuruldu diye sabahtan beri salya sümük ağlıyor.
    5 -3 ... idrak yollari enfeksiyonu
  7. 7.
    korkudandır. ey fransa ey amerika diyordu reis en son.
    1 -1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
  8. 8.
    "kandırılmaktan bıktım yaeaea birazda ben kandıracağım" diye hırs yaptığı düşünülen bir insanın yaptırdığı açıklamadır. geçen hafta 3 lü zirve vardı ama dünya liderimiz feyk attı orada belli ki. el sıkışılan iran ve rusyanın gerçekleşirse karşılık veririz dediği saldırıyı "like" ladılar hemen.

biz büyük resmi göremeyen marabalar anlamıyoruz bu işlerden ak kefenliler gelir 1-2 saate büyük resmi gösterirler bize her zamanki gibi. şimdi onlarda bekliyorlar yazık. yukarısı hangi tarafa dönük belli değil henüz. saat 09.00 da saldırıyı destekliyoruz derler 11.00 da kınıyoruz derler bu minik troller de farkında olayın 2.açıklamayı bekliyorlar bir şeyler yazabilmek için * yoksa şimdiye sözlüğü yakıp yıkmışlardı üstün fikirleri ve kıvrak zekaları ile sol tarafta askeri dehalarını ve dış politika bilgilerini konuşturuyorlardı..
    14 -2 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    daha geçenlerde siyaset bilimden yoksun sığırlar türkiye rusya'nın gerçek dostudur, putin kardeşimiz diyordu ahahahahahahahah

ümmet kime domalacağını şaşırdı yahu!
    3 ... hugo barrett
  10. 10.
    çok değil 1 ay önce afrin de ordumuzun koordinatlarını verip 8 askerimizi şehit verdirten şerefsizlerin operasyonunundan memnun olmamız tam bir gerizekalılık örneği.. yazıklar olsun. bari açıklama yapmayın gerizekalılar...
    4 ... mkezer56