bugün

Kırık romantizmin isveçli cool temsilcisi Jay Jay Johanson, 14 Nisan 2007 Cumartesi akşamı istanbul Balans sahnesinde...
muhtelif kentlerde yapılabilecek bir konser.
(bkz: 14 nisan jay jay johanson abu dabi konseri)
(bkz: 14 nisan jay jay johanson cape town konseri)
(bkz: 14 nisan jay jay johanson tiflis konseri)
(bkz: 14 nisan jay jay johanson st petersburg konseri)
jay jay okocha ile samuel johnson düet yapacaksa katılacağım yoksa ilgilenmeyeceğim olay.
muhtelif yıllarda yapılabilecek konser

(bkz: 14 nisan 2156 jay jay johanson abu dabi konseri)

(bkz: 14 nisan 3001 jay jay johanson trablusgarp konseri)

(bkz: 14 nisan 2223 jay jay johanson londra konseri)
anormal zekaya sahip bir insanın başlığın ikinci entry sini okuyup başlığın yanlış açıldığını anlayabileceği bir etkinliktir. sözlük formatından bihaber 3 yaş zekasına sahip büyük adamların başlığı kendilerini komik duruma düşürecek entarileriyle kurtarmaya çalıştığı konserdir efenim bu. sözlükteki entrylerine bakılırsa çok hareketli bir konser olacağı kesindir.
(bkz: jay jay okocha)
her ne kadar she doesnt live here anymore şarkısı limewire da bulunmasa da konser de söyleme ihtimali bile konsere götürmeye yetecek sağlam bir sanatçıdır. 14 nisan da türkiye de olması da türkiyenin uluslararası alanda etkinliğinin arttığının göstergesidir.
istanbulda yaşayanların kaçırmamasını önerebileceğim konser. birdaha bulunmaz bu fırsat konseri. *
- anaam bak ne buldum koş koş.
+ noluyo lan noluyo. göbeğimi kaşıyordum.
- adamın biri sözlük formatından bihaber başlık açmış. başlık baştan sona yanlış.
+ kaçıncı nesil lan bu daha öğrenememiş mi sözlük mantığını
-öğrenememiş demek ki, hoş bizimde tam olarak bildiğimiz söylenemez. 4. nesilmiş ya
+ ee?
- olum bunlarla iyi geçinelim
+ niye ki?
- lan ne salak adamsın zaten benim senden senin de benden başka arkadaşın yok sözlük içinde bunlarla arkadaş oluruz
+ doğru diyosun abi hemen destek verelim
- verelim vermesine de tutulacak bi taraf yok be abi
+ o zaman biraz saçmalama sınırına yakın takılalım. marjinal görükürüz
- gözükürüz demek istiyosun
+ sen öyle diyosan öyledir abi.
- tamam dur yazıyorum bişeyler
+ abi buna yazmak denmez düpedüz sıçtın be. sil istersen.
- boşver ya gel çıkalım bi bira alalım.
+olur.
jay jay abimizin iyiden iyiye türk olduğunu düşünmeye sebeptir. ulan ya bu herif türk, ya türkleri çok seviyor ya da isveç dışında yalnızca burada tanınıyor.

la cankan'ın avrupa turnelerinde verdiği konserlerin toplamını jay jay tek başına türkiye'de veriyo.

ama gelsin, iyidir, severiz.
kaçırlsa da fazla üzülülmemesi gereken konser. zira jay jay johanson arayı fazla soğutmadan tekrar gelecektir.
14 nisan 2007 iamx istanbul konseri ile cakisan konser.