bugün

görsel
https://twitter.com/Dijit...1lJalo5Q7MeHB5oA&s=19

görsel
Dünyada sanırım mültecilerden, kacaklardan seçmen devşiren ve kendi milletinden çekinen bir iktidara sahip olan tek ülke burası.
Hakkımızda Hayırlısı olsun inşallah...
Hiçbir parti ya da hiçbir insan bu kadar uzun süre yönetimde kalmamalı. Apartman yöneticisi bile uzun süre içinde güç zehirlenmesi yaşıyor. Bu da değişmeli, vakti gelince sonraki de değişmeli.
inşallah chp kazanacak. Chp'ye oy vermeyi kafama koydum. Bu kararımdan asla vazgeçmeyi düşünmüyorum.
6 masa dağılmıştır. Bir dönem daha recep tayyip erdogan cumhurbaskanidir.
Kardeşim ilk defa oy kullanıyor, gittik girdik kabinlere. Bastık 6 oka, atamın partisine.

Çıkınca kardeşimin ilk sorusu, “abla sen zarfı nasıl yaladın tiksinirsin??” Eşek kadar kağıdı katlarken bunu düşünmüş garibim. Benim titizlik çocuğun travması resmen..

(Tiksinirim bu arada isabetli bi soru, parmağımı yalayıp sürdüm o yüzden, ıyk)
Son verilere göre yüzde 49 Türkiye'nin Afganistan Suriye'ye dönüşmesini istemiş, doların kırka dayanmasını istemiş, daha fazla mülteci gelmesini istemiş, enflasyonun daha fazla olmasını istemiş, istediğiniz olacak çocuklarımız bize küfür edecek merak etmeyin .
görsel
Jandarma ve polisin baskı altında olduğu söyleniyor. iç işleri bakanının süleyman soylu olduğu bir ülkede normal bir şey.
(bkz: kaybetmeye bahane aramak)
aysun kayacının bol bol yad edildiği seçimdir.

--spoiler--

utisi, fetöcüsü, pkklısına karşı erdoğan büyük bir zafer kazanacaktır.

--spoiler--

amk sanki feto ile 12 sene boyunca, pkk ile 1.5 sene boyunca işbirliğini "zafer kazanacak" dedikleri adam değilde muhalefet yapmış. bu tiplerle senin oyun bir sayılıyor işte.
CHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELiYOR.
görsel
Hizbullaha da hdp ye de sövebilmenin haklı gururunu yaşıyorum!

Ben bu baskıcı düzen değişsin diye vereceğim!
Bu kılışdar haliyle... Faraza son ikiye başkası da kalsa fark etmez.

benim seçmen olarak sebebim belli iken bi hdp nin de kılışdari desteklemesi veya desteklememesi sikimde değil yani.
chp ve kemal kılıçdaroğlu'na oy vererek vatandaşlık görevimi yerine getirdiğim seçim. yanlış oy vermeyeyim diye çok dikkatli verdim.