1. 1.
  Piyasaların açılması ile birlikte Euro kurunun 5.18 olmasıdır.

  Ve an itibariyle 308 Euro Türkiye'deki asgari cüret olan 1600 lira yapmaktadır.

  Mutlu musunuz çomarlar?
  15 -3 ... alkolik oldum
 2. 2.
  2002 yılında askeri ücret 184 lira euro 1.46 lira yani askeri ücret 126 euro. Askeri ücret dövize göre çok yükseldi döviz bu kadar yükselmesine rağmen. Askeri ücret döviz indeksiyle muhalefet yapılmaz başka şeyler varken adamların üç kat düzelttikleri şeyle muhalefet yapıyorsunuz mk.
  6 -5 ... tatardoktor
 3. 3.
  Ehonomi çoğğğ eyi olduğu için normal olan kurdur.
  3 ... beyaz baretli mehmet aga
 4. 4.
  hep bu gezicilerin yüzünden olan şahlanıştır. kılışdar istifa etsin hemen. dur lan o geçti artık. ince bira içiyor diye olan yükseliştir bu. biliyorsunuz sevgili kardeşlerim bira meşhur alman içkisidir. almanya hangi para birimini kullanıyor peki ? euro. rastlantı olamaz bu..
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  mutlu musunuz çomarlar diye sorulmuş. tabi ki mutlular.
  cehalet = mutluluk.
  1 -1 ... sacma sapan isler
 6. 6.
  türk ekonomisi mevcut jeopolitik konum, mevcut kültür, mevcut sosyal yaşantı ve mevcut ırksal özelliklerden ötürü asla iyi bir konuma gelemeyecektir.

  Türkiye Cumhiriyeti vatandaşlarının %80'i çalışmayı sevmeyen %60'ı duygusal olgunluktan yoksun, %70'i seçme ve idrak etme yeteneğinden yoksun, %70 yine agresif ve fanatikken ekonomik anlamda gelişmeyi beklemek ancak %70'lik bir kesimin beklentisidir.

  kimisi ülkedeki ekonomik yetersizliği siyasete bağlar, kimisi dış güçlere bağlar, kimisi eğitim sistemine bağlar, kimisi küresel krize bağlar. ama kimse kendine bağlamaz ulan bir dön kendine bak şuan burda ekonomiyi tartışıyorsun zike sürülmeyecek aklınla liseyi zor bitirmiş, üniversite nedir bilmezsin ya da bilirsin ilk 10'bine bile girememişsin ama kendini ekonomi uzmanı olarak görürsün, ancak yorum yaparsın, üretmek adına bir zikim yapmazsın, sonra dolar öyle euro böyle sterlin böyle yok çomarlar yok yobazlar, yok muhalefet, yok hainler. ulan hepiniz aynı bokun lacivertisiniz, al birini vur ötekine.
  -5 ... kedietzsche