bugün

bülent yıldırımın vermediği karttır.

maçı izlemeyenler için link geliyor.

http://www.ligtv.com.tr/h...iydi-yoksa-dogru-karar-mi

ha kırmızı kart hakediyorsa bile tabii ki kırmızı kart verilmez, sebeplerini hepimiz biliyoruz.
ligin kaderini etkileyecek karardır. gs haftaya kasımpaşa maçına sinan bolat ile 2-0 mağlup başlayacaktı kırmızı verilseydi.

kahrolsun bağzı yıldırımlar.
tartışılması yersiz olan hatalı karardır.
mübarek, o pozisyona foul vermesen, hadi görmedi vs. gibi bir nedenle aradan sıyrılabilirsin ama, orada düdüğü çaldıysan, o pozisyon kırmızı karttır.
he peki çalmak her yiğidin harcı mıdır? değildir.
(bkz: bünyamin gezer)
yalnız o değilde musleranın faulünden sonra frikik kullanan adam baya iyi vurdu. muslera kırmızı görüp kaleye herhangi bir futbolcu geçse kesin yemişti, 3-2 yenildiydik. allah korudu.

(bkz: şükretmek)
fenerbahçe - gençlerbirliği maçında alper' in ceza sahası içerisinde kendini yere atmasını, demba ba' nın beşiktaş - sivasspor maçında golden önce topu elle kontrol etmesini eleştirmeyenlerin dikkat çekmesi komik ve ironik olacak kırmızı kart.
bak, dikkat çekilmesin demiyorum ama '' evet, alper kendini yere attı '', '' evet, demba ba topu eliyle kontrol etti '' de, ondan sonra gel muslera' nın görmediği kırmızı kartı eleştir. aksi takdirde standart sağlanamıyor.
6 ay öncesinin goygoyunu yapan taraftarlar toplanmış yine ya sen şunu kabul et ozaman konuş tırı vırı.
iyi madem bakın yakın geçmişe gidiyoruz arif erdemin kendini atarak gsye şampiyonluk kazandırdığıı.. of ne uğraşıcam şimdi standart tuttu mu canım, adamlara iki haftada 3 net kırmızı verilmemiş hala bıg bıg. beşiktaşı şampiyon yapcıkler diye eklemeyi unutmuş.
uğur meleke rıdvan dilmen gibi spor yorumcularının beni dumur ettiği kırmızı kart.
şimdiden bu yorumumu favorilere ekleyin. (ana burda favori yokmuş ya la.)

arkadaşlar herkezin gözden kaçırdığı gerçeği açıklıyorum, pozisyon net bakın net diyorum sarı kart ama muslereya değil başakşehirli oyuncuya çıkmalıydı.

peki neden?

biliyosunuz hamit saatte 140 km hızla koşan bir yüzücü, topu alıcak uzun topla şeyşuyla buluşak oda topu indiricek ve ve gooollll burak attı.

öyle olmasa bile kaleciyi geçmiş başakşehirli oyuncu boş kaleye gol atması mümkün değil yani gol pozisyonu yok ortada,
hem kalede kaleci varken oyuncu düşürürse kırmızı olur çünkü son adam, ama kaleci düşürünce hamit son adam olmuyor çünkü hamit hem defans hemde kaleci, yani iki kişi kabul ediliyor bu pozisyonda. (insan hakkaten hayret ediyor)

yinede mağduruz gassarıyımızın hakkı yenmiştir, süleyman seba sezonunda bjk yi şampiyon yıpcıkler.

bir hafta sonra fener liderliği ele geçirince gelen edit. şikeciler yine şikeyle bir maç daha kazandı hakem hatalarını toplasan şikeci kuşlar 27, tinerciler 31 puan haksız toplamış bizse -54 puan kaybettik hakemler yüzünden, ama bizim uefa kupamız var ulan.