bugün

galatasaray için ligin en kritik virajlarından birisi olacak maçtır. eğer ki rahatça kazanırsa şampiyonluğunu ilan edecektir benim gözümde.
derbilerden bile daha tehlikeli maçtır. karabük'ün ününü biliyoruz zaten eneramo kobrayı salabilir.
galatasaray'ın kazanması için bütün oyunların hazırlandığı, ortamın ayarlandığı maç. öncelikle karabükspor'un teknik direktörü:

(bkz: tolunay kafkas). azılı fenerbahçe düşmanı, galatasaray dostu.

daha sonra, karabüklü 2 oyuncu, 90+2 ve 90+4 olmak üzere iki dakika arayla uzatmada sarı kart görerek cezalı duruma düşmüştür.

(bkz: galatasaray maçından önce kart gören oyuncular)

(bkz: hatır şikesi)!!
artık almamız gereken maç. zaten kazanırsak gerisi çorap söküğü gibi gelecek. ama bir türlü kazanamıyoruz deplasmanlarda. inşallah alırız.
galatasarayin deplasman karnesiyle kaybedecegini umdugum mac.
(bkz: 14 mart 2014 lokomotiv kuban galatasaray lh maçı)
galatasaraylı felipe melo'nun sarı kart göreceği maç. çünkü 7 maçtır sarı kart görmüyor sınırda olduğu için. daha fazla korunmaya çalışılırsa tff tarafından halk artık isyan eder. zaten ondan sonraki maç satılmış kayseri ile kendi evinde oynayacak cimbom.

ayrıca tolunay kafkas faktörü sayesinde galatasaray bu maçı kazanacak.

(bkz: galatasaray maçından önce kart gören oyuncular)

(bkz: hatır şikesi)!!

eğer bu dediklerim gerçekleşmezse gelin yüzüme tükürün.
galatasarayın deplasman fobisini yenecegi maç olacaktır. kartlar havada uçuşacaktır. ilk yarı berabere bitecek ama ikinci yarı bol gollü geçeçek maçtır.

yazın 3. gol chedjou nun.
iddaa oynayanların bu maça üst veya 0 oynamalarını tavsiye ettiğim maç. zira 2-2 sonuçlanacaktır.
kazanamazsak şampiyon olma ihtimalimizin tamamen biteceği maç. işte öyle bir maç. ama ben bu kez kazanacağımızı düşünüyorum.
karabükspor'un boruyu döşeyeceği maç.
(bkz: bugün günlerden liderlik)

bekle bizi Mayıs geliyoruz.
sahaya 5 yabancı ile çıkılması gereken, gidişata göre drogba'nın oyuna dahil edilip edilmeyeceğine bakılması gereken maç.

yönetimin de tribünde olacak olmasıyla falan oyuncuların genel deplasman ruhsuzluklarından sıyrılacaklarını ve galibiyeti alacağımızı düşünüyorum bu sefer. umarım.
karabük alır * yada 1-1 berabere biter, ama 6saray cincon alamaz.
yüzde trilyon bilyon 1-1 bitecek maç.
ligdeki 2. lik için kapışan galatasaray ve beşiktaş açısından önemli bir karşılaşma. sonuçta her türlü şampiyon olacak fenerbahçemizin umurunda olmayan maçtır aynı zamanda.

ama bazı hayalperest gsliler;

'' (bkz: bugün günlerden liderlik) bekle bizi mayıs geliyoruz.'' yazarak ne kadar zavallı olduklarını bir kez daha göstermişlerdir. cidden yazık.

arada ''6'' puan fark var ama ''bugün günlerden liderlik'' diyorlar.

arada ''6'' puan fark var, oynadıkları 3 kuruşluk futbol ortada, ama hala ''mayıslar biziiim eheheh'' diyebiliyorlar.

yazık. gerçekten çok yazık. neyin kafasını yaşadıklarını çok merak ediyorum bu gslilerin.

(bkz: galatasaraylıların neden böyle olması)

şimdi eksi yağmuruna da tutar bu ezikler ahahaha. eksileyin lan klavye delikanlıları.

(bkz: 2013 2014 sezonu şampiyonu fenerbahçe)

görsel
son dört deplasman maçına baktığımızda galatasarayın % 100 olasılıkla puan çıkaracağı maçtır.
galatasarayın çok zorlanacağı maçtır. bizzat izlemeye gideceğim.
çok yakın zamana kadar lig maçları aşırı heyecanlandırırdı beni.
ama şu kaos ortamında zerre heyecan vermiyor şu maç.

90 dakika stresten kurtulalım diyoruz ama maç izlerken aklıma federasyon geliyor adaletsizlik geliyor. başka bir kaos diğer kaosu bastırıyor gene boğuyor seni.
size her mayısın bizi hatırlattığını tekrar hatırlatarak bugünkü maçı çok rahat alacağımızı belirtirim. tahmini skor. 0-3.
2.ilk mücadelesi adına önem arz eden maçtır.
galatasarayın kesin kazanacağı maç. kazanamazsa olmaz kesin kazanacak.
Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Karabükspor ile deplasmanda oynayacağı maça Parçalı formasıyla çıkacak.

parçalı ruhuyla parçala aslanım !!!
karabük ten küsküyü yiyen şikeci pezevenklere dert olmuş maçtır.

cimbomum 3-0 kazanacaktır. goller

şino,
burak (2)
An itibarı ile stada ulaştığımız maç. Başarılar galatasarayım.
güncel Önemli Başlıklar