(bkz: 5000 yıllık kadim kürt tarihi)'ni akıllara getiren başkanın ilginç açıklaması. 100 milyon gs taraftarı. hohaha
Abartı bir açıklama olmuş bence de. Ama verilen cezalara bir tepki var sonuçta.
Götünüzü de yırtsanız Galatasaray'a sizin ceza vermenizle bir şey olmaz demeye getirmiş sonuç olarak.
E öyle. Çifte standart yapan sikindirik tff, mhk, pfdk ve ne kadar daha siktiğimin kısaltma isimleri varsa götlerini avuçlayacak.
En başta tüpçü.
Zaten turkiyedeki 30 milyon gs linin isi yok da sizi savunacakti.

1600 tl maas alan adamdan sizin yata yata para kazanan futbolcunuz icin savunma ve kenetlenme mi bekliyorsun buyuk baskan! Dedirtmistir.
(bkz: ağlama yar ağlama anam pembe yazma bağlama).
siktirin gidin lan totoşlar ne ağlamasi amk
hayırdir at kafalari size ne oluyor..

ulan senelerdir tüpcu denen canlı organizmanin yüzünden türk futbolunun ve galatasarayin ağzına sıçtilar

birde tutmus ağlama falan diyorsunuz
(bkz: ybsg)..
Ulan 2 0 yenerken az daha 2 4 yeniliyordunuz. Bir bitin.
Şike yapamayan. Fenerasyondan düşmemek için yardım istemeyen ağlıyacak tabi büyük başkan işte bu yüzden galatasaraylıyız...

Senağla başkan diğer oç lar gibi yalvarma yakarma biz senin gözyaşlarınla bir oluruz.
bunu dıyenler sene basından berı namoğluuuuuuuuuuuuuuuuu :( dıye bır yerlerını yırtıyor.
yav yok şu kadar taraftarı var yok bu kadar alayı kolpa amk. elin adamı senin takımı neden tutsun. bir azerbaycanlı türk olarak bizim takımlara sempati gösterebilir bizim başka liglerdeki takımlara sempati duymamız gibi atıyorum ben la liga da real madrid e sempati duyarım falan filan bunlar taraftarlık değil. bu ülkede 80 milyon var 10 milyonu arap zaten kaldı 70 milyon onun da yarısının götüne giyeceği don yok tek derdi karın doyurmak bu 35 milyonun 10 milyonu da çoluk çocuk bebe fıstık fistan... kalıyor 25 milyon aklı başında kendini idame ettirebilen kesim...

bunuda üç büyüklere böldüğünde zaten en fazla bir takımın ortalama 9-10 milyon taraftarı bulunuyor. yok 50 milyon taraftar yok 100 milyon ya bir sittirin gidin bunu her takım için söylüyorum. sadece galatasaray için değil biraz rasyonel düşünün.
Sempatizanla, taraftar farkını bilmeyen cahil yazarları ağa takmış olan açıklamalardır. Ahahaha

Şimdi bakın arkadaşlar ben Türkiye'de yaşıyorum, Galatasaray'ı tutuyorum. Ancak bunun yanında ingiltereden Liverpool'a italya'dan Milan'a ispanya'dan real Madrid'e Sırbistan'dan kızılyıldız'a sempatim var. Bu da beni Liverpool'a Milan'a kızılyıldız'a sempatizan yapıyor. Tüm Dünya'da futbolla ilgilenen 2-3 milyar arası insan olduğunu düşünürek Türkiye'nin en çok tanınan kulübünün galatasaray olduğunu biliyorsak;

Evet Galatasaray'ın 100 milyon sempatizanı vardır. Açıklamada sapına kadar doğrudur.

Edit:önce bi okumayı öğrenin amk salakları. 30 milyon t a r a f t a r, 100 milyon s e m p a t i z a n diyor. Taraftar farklı sempatizan farklı anladın mı beyinsiz kardeşim.
kulübünün çıkarlarını korumaya çalışan başkanı "ağlamakla" suçlamak neyin kafası? tabi ki kulübünü ezdirmemek için uğraşacak ya ne yapacaktı?

keşke bizim fikret orman da zamanında ağlasaydı.

"hikimlirin iyi niyitine giviniyiriz" demek yerine hak mahrumiyetlerini göze alıp ağlasaydı...

not: beşiktaş yazmama artık gerek yok herhalde.
güncel Önemli Başlıklar