bugün

muharrem ayına giriş yaptığımız şu saatlerde siyonistler tarafından başlatılan işgaldir. israil ordusu tarafından 32 saatte gazze'nin tamamen işgal edileceği duyuruldu.

bugün hamas komutanı Ahmed Caberi de terörist israil devleti tarafından aracının bombalanması sonucu şehit edilmişti: https://www.youtube.com/w...mbedded&v=P6U2ZQ0EhN4

şu an gazze havadan ve denizden kuşatılmış durumda. oturup türkiye - danimarka maçını seyretmeyelim, dua edelim.

allah oradaki mazlumların yardımcısı olsun. allah siyonist iblislerin ayaklarını kaydırsın!
haklı ve meşru sebepleri olan operasyondur, işgal değil...zira gazze'de israil toprağıdır, israil kendi toprağını nasıl işgal edebilir ki?
(bkz: gazze den israil e atılan terörist füzeler)
(bkz: toprağını satıp bedava geri almak isteyen arap)

dost ve müttefik israil ordusuna başarılar...
son hava topu ve fuze saldirilarindan sonra beklenen gelisme. it kadar iti durtukleyenlerin de sorumlu oldugu olaydir.
yine çocukların gözyaşlarına sebep olacaktır. gazzede yaşananlara sırt çevirmek insanlığa sırt çevirmektir.
--spoiler--
allah belalarını tez zamanda versindir. zavallı masumlarla kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor namussuzlar. sorgu günü geldiğinde cayır cayır yanacak lanetlenmiş israiloğulları..
--spoiler--

zavallı müslümanlar dediklerinizin dedeleri zamanında türk askerini sırtından vurmuş, karnında altın var diye öldürdükten sonra karnını yarmış orospu çocuklarıdır.

(bkz: çağlar boyu arap ihanetleri)
zamanında bize götün götün dönenlerin mirasçılarına yapılan saldırıların bir bölümüdür. kusura bakmayın toprağınızı biz satmadık dedeleriniz sattı kolay gele...

eksileyen arkadaşım biz mi sattık? biz mi arkadan bıçakladık? onların mı askerleri bizim topraklarımızı korurken bizim tarafımızdan ingilizlere leş gibi peşkeş çekildi...

nedir bu osmanlı sevdası hilafet sevdası... osmanlı olaydı sen muhtemelen okuduğun üniversiteyi okuyamaz köyünde ektiğini azınlık tüccarları lütfuna göre satmakla meşguldün. yok osmanlı tuğrası imiş yok islam devleti imiş... hilafetmiş... ben demokrasiye inanıyorum. bir üni de öğretim üyesi olan ben ve dağda kuzu güden çobanın çocuğu kıyaslandığında hangisi daha çalışkansa daha zeki ise onun başarılı addedileceği takdir edileceği sisteme inanıyorum. sırf sen bunları düşünmüyor körü körüne osmanlıya tapıyorsun diye filistine mi girelim. benim ordaki askerlerimi ingilize peşkeş çekenlerin torunları için mi ölelim... tek hüzün nedeni insanları acı çekmesidir. yoksa ölen filistinli ile israilli açısından bana göre fark yoktur... ölen insandır. sen kör dövüşcü tepki göstereceksin diye terör yapanı alkışlamam.
dün toprağını israile parayla satanların bugün israil bize bomba atıyor demesidir.
şakirtler nerde sizin cihatınız ya la din kardeşleriniz ölüyor siz burada fındık kırıyorsunuz.

(bkz: şakirtler arazi)
türkleri kovan , millettir , fakat ; müslümanlara zulüm tehammül edilemez.

biz o bölgeden çekildikten sonra huzur bulamamışlar.
rabbimiz oradaki müslüman kardeşlerimizim yardımcısı olsun inşaallah.

israilli şerefsizlerin her zaman yaptığı hak hukuk tanımazlıklardan sadece biridir.
filistin 1944te topraklarını tam olarak satıp gt kadar gazzeye insanlarını doldurduğunda kaybetti ve işgale uğradı bugün değil.
bazı şerefsizleri saklandıkları delikten çıkarmış işgaldir. bunlar zaten araplar ölsün de ne olursa olsun kafasında olan insanlıktan nasibini almamış tiplerdir. allaha havale ediyorum bunları. evet.
sen 5 günde 160 roket atarsan, adam da alır ordusunu girer içeri. bir devletin en büyük sorumluluğu vatandaşlarının can ve mal güvenliğini korumaktır. vatandaşlarının can ve mal güvenliği riske girerse, devletin tutacağı tutum teferruattır. ama öldürülenler müslüman kardeşlerimiz falan demeyin. pkk da müslüman. senin sınırlarını tehdit ettiklerinde sıkıyorsun kafasına hiç acımadan hani nerde din kardeşliği ? terrörizmin cezası her yerde ödetilir, türkiye'de beslenir... şimdi eksileyenler düşünsün.
dünyanın bir numaralı terörist organizasyonu israil'in yaptığı bir başka terör eylemi. 90'lar da yapılan anlaşmalarla gazze ve batı şeria filistin toprağı olarak kabul edilmiştir lakin israil işgale hep devam etmiştir. o sözde füzelere (füze denilen de katyuşka soba borusundan bozma en babasının menzili 1500 metre hiç füze saldırısında ölen israilli duydunuz mu?) yanıt olarak yapmışlar. burada da aynı soydan itler onları destekliyor. ulan adamlar israil'e yahudi gelsin diye bağdat'ta kendi dindaşlarını bombalamışlar be.
terör örgütü hamas'ın üst düzey bir yöneticisinin gebermesi ile sonuçlanmış, aynı zamanda bir ülkenin kendi toprağını nasıl işgal edebildiği sorunsalı ile bizleri başbaşa bırakmıştır.
işgal değildir. terör örgütüne yapılması gereken yapılmıştır.
israil'e dost ve müttefik diyen kansızlar o israil senin hava kuvvetlerinin uçağının telsiz sistemini kilitledi dakiklarca sırf gözdağı için.
soba borularıyla roketatar yapıp toprağını korumak amacıyla çarpışan mücahid hamaslılarla zerdüşt pkk'yı bir tutan aklıevvelleri de ortaya çıkaran işgaldir. pkk da müslümanmış da nerede kalmışmış din kardeşliği... geri zekalı seni!
(bkz: israil e ölüm)
israilin sonu güzelliklerin başlangıcıdır.

hadi iran saldırmak için sana fırsat.
arapları insandan saymayanların ölümlerinden de etkilenmediğini, müstahak olduğunu söylecek kadarda alçalanların olduğunu gösteren ve sözde insan hakları savunucularını mutlu eden işgaldir.
kendilerinden başka, musevilikden başka her dini insanlığa aykırı gören o dine inananları hayvan olarak görenleremi dost diyorsunuz.
(bkz: insanlıkdan çıkın)
http://www.un.org/Depts/C.../map/profile/mideastr.pdf israil toprağı olduğu iddia edilen gazze ve batı şeria'nın bm'ye göre durumunu gösterir harita. filistin'in tanınması sadece işlerine gelmediği için durduruyoarlar. bu arada hamas ve fkö ile pkk'yı bir gören sözde milliyetçi eblehler kendi ayaklarına sıkıyor haberi yok.
lafta değil icraatta usta olduklarını gösterir. üzücü bir durum olsa da bazılarına iyi bir örnektir.
dün toprağını satanlar bugün sussunlar deyip, olayı meşru kılanları göstermiştir.

ne tür varlıklarsınız lan siz? yahu biz nasıl düşüncesiz, nasıl bayağı, nasıl siktiri boktan bir toplum olduk lan? sabah haberleri okuyayım dedim; kadın 2 çocuğunu zehirleyerek öldürmüş, abisi kız kardeşine yıllarca tecavüz etmiş, birisi bilmem ne yapmış... nasıl bir zihin, nasıl bir algı vardır, bu ne büyük bir insanlıktan kopma durumudur hiç anlamıyorum hiç...

olay bir de laik - muhafazakar çatışmasına dönmüş ki sinirlerim alt üst oldu... şimdi kalkıp bu kadar boktan zihniyetin varlığı altında insanlık adına utanç verici bir olay hakkında mantıklı kınama mesajı falan yazamam.

midem bulanıyor...
3.dünya savaşına hazırlanma vakti geliyor galiba.