1. 1.
  nasıl dövmüşlerse artık acısı 2018 de çıkmış. ne yazıldığı bile anlaşılmayan çöp bir entry.
  19 -3 ... lozembilfros
 2. 2.
  halkı bu kadar kutuplaştırırsan olacağı bu. elbette bu saldırıları alkışlamıyoruz, yapanlarda en ağır cezaya çarptırılmalı niye böyle oldu diye sormaya da pek hakkınız yok.
  edit: ölenlerden biri milletvekilinin kardeşi diğer ikisi ise esnaf baba ve oğul olduğu söyleniyor. kendilerini desteklemeyeceğini söyleyen esnafa korumalar müdahele etmiş ve çatışma çıkmış. mağdur edebiyatı yalan dolan yani.
  6 -2 ... it goes to all
 3. 1.
  bu saatten sonra kürtlere, hdp ye ve seloya oy veren o silahları tutanlardır. katildir namussuzdur. hadi gidin verin şimdi.
  5 -30 ... timarli sipahi neferi
 4. 2.
  Akp milletvekilinin abisi de ölenler arasındadır.
  2 ... yeni ama etkili
 5. 5.
  akp mv adayı ibrahim halil yıldız antep ve Urfa'da tanınan bir tefeci belki ülkenin en büyük tefecisi, esnaf ziyareti sırasında tepki gösteren halka adamları tarafından kalaşnikofla ateş açılmış hastaneye kaldırılan yaralılara da saldırılmış, 8 ölünün olduğu söyleniyor. akp nerede ise kaos orada
  13 -2 ... lozembilfros
 6. 6.
  AKP VEKiL ADAYI tepki gösteren esnafla çatışmış deniyor. karşılıklı bir olay var gibi.

  pek sağlıklı haberler gelmiyor.

  başlıkta hata var. şanlıurfa çatışması denebilir bilgilere göre.

  not: sağlıklı bilgiler gelince düzeltme yapılır.
  9 ... muhendis tarihci
 7. 7.
  akp li vekil kardeşi ve adamları kendisine tepki gösteren esnafı taramış, çıkan çatışmada esnaf karşılık verince vekilin kardeşi var korumaları telef olmuş.
  6 ... kafam bir milyon
 8. 8.
  mezopotamya eşşekleri kendilerini nasıl da belli etmiş hemen, hırtlar! bu olay bir ilk değildir.
  yasin börü'nün şehit edilmesi
  fırat çakıroğlu'nun şehit edilmesi
  serap eser'in şehit edilmesi
  eren bülbül'ün şehit edilmesi
  gibi binlerce masum insan, mezopotamya eşşeklerinin hedefi olmuştur tabi ki her zamanki gibi korkakça ödlekçe saldırmışlardır. zira bunlarda erkeklik denen olgu yoktur. molotof, bıçaklı saldırı, el bombası atıp kaçma gibi etekli teröristlerin eylemleri mevcuttur.
  kinimizin şiddetiyle gebereceksiniz!
  ... sadoo
 9. 9.
  esnaf ziyaretinde bir grup esnafın akp'li gruba 'size buradan oy yok' demesiyle çıkan sözlü tartışma ilerleyen dakikalarda akp'li grubun silah çekmesiyle çatışmaya dönüşmüştür. boş olmayan esnafta karşılık verince olanlar olmuş.

  kimse buradan hdp yi karalamaya çalışmasın. bugün size de silah çekilse ve sizde de silah varsa sizde kendinizi korurdunuz. hatta anayasa'da bile vardır ve nefsi müdafaa diye geçer. hdp yi karalamaya çalışan insanlar geçen seçimlerde erzurum da aracında yakılmaya çalışılan hdp görevlisini unutmasınlar yine geçen seçimlerde bingöl de aracı taranarak öldürülen hdp görevlisi Hamdullah Öge'yi unutmasınlar.

  edit: akp'li milletvekili yakınları, hastaneye kaldırılan 2 yaralıyı hastanede öldürmüştür.

  edit 2: olay silsilesi; https://twitter.com/cagda...tatus/1007310158286991360
  10 -2 ... realist yaklasimci yazar
 10. 10.
  Tck 216 dan içerdesin hayırlı olsun.

  Cahil bir adam tarafından sözlükte kinle nefretle dillendirilen olduğu iddia edilen olay. Tamamen propagandist bir eylemdir. Böyle bir eylem olduysa önce iktidarı sorgulamak lazım gelir. Zira kendileri halkı birbirine kırdırarak korkutarak oy toplamayı sever.

  Bir ikincisi arkadaş direkt hedefi algılamış. Hani köpeği Tasmasından tutup tütttütü diye hedef gösterdiğin canlıya salarsın ya. Aynı o köpek bu arkadaş. Sorgulama yok. Cahil bir köpek.
  3 -3 ... yalanmakinesi